MEČ
23.10.19 | 1. kolo | Shuyue Ma | Jiaxi Lu | 6-3, 6-0 | W25 Nanning | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Shuyue Ma | Jiaxi Lu | |
1. servis % | 25/44 (57%) | 31/44 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/25 (92%) | 14/31 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/19 (53%) | 6/13 (46%) |
Osvojene break-lopte | 4/9 (44%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/44 (55%) | 11/44 (25%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/88 (65%) | 31/88 (35%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 0 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Shuyue Ma | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Jiaxi Lu | |
Shuyue Ma | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Jiaxi Lu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Shuyue Ma | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Jiaxi Lu | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Shuyue Ma | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Jiaxi Lu | |
Shuyue Ma | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Jiaxi Lu | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-0 | Jiaxi Lu | |
0-0 | ||
Shuyue Ma | 5-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Shuyue Ma vs. Jiaxi Lu - Međusobni mečevi
23.10.19 | 1. kolo | Shuyue Ma | Jiaxi Lu | 6-3, 6-0 | detalj meča | W25 Nanning | tvrda |
Shuyue Ma form & Jiaxi Lu form
Shuyue Ma - Posljednji mečevi
W15 Nakhon - tvrda | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 7-5, 5-7, - Shuyue Ma - odustajanje | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Heerae Im | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
03.07.23 kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Anri Nagata | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 7-5, 3-6, 1-3, - Shuyue Ma - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Daria Nazarenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
29.05.23 kval. | vs. Eloise De Mooij | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Waraporn Muangpho | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Nikol Palecek | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Abigail Amos | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
21.03.23 kval. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Honami Sodeyama | 6-72, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 0-2, - Shuyue Ma - odustajanje | detalj meča | |
07.03.23 kval. | vs. Sarah Hawkshaw | 6-4, 3-6, 13-11 | detalj meča | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Samira De Stefano | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.02.23 kval. | vs. Lian Tran | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Carolina Azadinho | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 5-7, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
14.02.23 kval. | vs. Irene Lavino | 5-7, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Tijana Sretenovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.11.22 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča |
Jiaxi Lu - Posljednji mečevi
W15 Tianjin - tvrda | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Xinyu Cai | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Qianqian Li | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Mianyi Ji | 5-7, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Jia Qi Kang | 6-3, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Sarah Lee | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-1, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
05.11.19 kval. | vs. Urszula Radwanska | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 2-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
W60 Liuzhou - tvrda | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Akiko Omae | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Nanning - tvrda | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Shuyue Ma | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
21.10.19 kval. | vs. Wushuang Zheng | 7-5, 3-4, - Jiaxi Lu - odustajanje | detalj meča | |
W100 Suzhou - tvrda | ||||
15.10.19 kval. | vs. Xinyu Jiang | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Haruka Kaji | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Xuliu Sun | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Jiayu Xu | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo | vs. Xue Cao | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Meiqi Guo | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Zhuoma Ni Ma | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Ayaka Okuno | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Aldila Sutjiadi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Huangshan - tvrda | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.08.19 1. kolo | vs. Miyabi Inoue | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Taipei - tvrda | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 3-6, - Jiaxi Lu - odustajanje | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Ya Yun Pai | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Qujing - dvorana | ||||
17.07.19 2. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.07.19 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 6-2, 7-64 | detalj meča | |
W25 Ulanqab - tvrda | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Tianjin - tvrda | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-74, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
02.07.19 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 5-7, 6-2, 6-1 | detalj meča |