INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Shuyue Ma vs. Ho Ching Wu - Međusobni mečevi
25.02.18 | 2. kolo kval. | Shuyue Ma | Ho Ching Wu | 6-2, 6-3 | detalj meča | Xiamen | tvrda |
Shuyue Ma form & Ho Ching Wu form
Shuyue Ma - Posljednji mečevi
W15 Nakhon - tvrda | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 7-5, 5-7, - Shuyue Ma - odustajanje | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Heerae Im | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
03.07.23 kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Anri Nagata | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 7-5, 3-6, 1-3, - Shuyue Ma - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Daria Nazarenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
29.05.23 kval. | vs. Eloise De Mooij | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Waraporn Muangpho | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Nikol Palecek | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Abigail Amos | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
21.03.23 kval. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Honami Sodeyama | 6-72, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 0-2, - Shuyue Ma - odustajanje | detalj meča | |
07.03.23 kval. | vs. Sarah Hawkshaw | 6-4, 3-6, 13-11 | detalj meča | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Samira De Stefano | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.02.23 kval. | vs. Lian Tran | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Carolina Azadinho | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 5-7, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
14.02.23 kval. | vs. Irene Lavino | 5-7, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Tijana Sretenovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.11.22 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča |
Ho Ching Wu - Posljednji mečevi
W15 Kuala - tvrda | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. I-Hsuan Cho | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yui Chikaraishi | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
03.03.24 Finale | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Riko Kikawada | 7-5, 4-3, Riko Kikawada - odustajanje | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Annemarie Lazar | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ramu Ueda | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Pawinee Ruamrak | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
05.02.24 kval. | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Yiming Dang | 1-6, 7-66, 6-2 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mia Slama | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Papamoa - tvrda | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Maya Joint | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.12.23 1. kolo | vs. Renee Zhang | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Wellington - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Yanni Liu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Nanari Katsumi | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.10.23 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Zijun Jiang | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jiumeng Liu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Sara Sorribes Tormo | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sunam Jeong | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Na Hyun Kang | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Boyoung Jeong | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Soo Ha Jang | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
12.08.23 Polufinale | vs. Dayeon Back | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Kayo Nishimura | 6-3, 6-1 | detalj meča |