MEČ
12.08.19 | 1. kolo kval. | Shuo Feng | Marta Reboredo Montesdeoca | 3-6, 6-0, 10-6 | W25+H Las | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
10.03.03, 21 Godina
10.03.03, 21 Godina
Shuo Feng vs. Marta Reboredo Montesdeoca - Međusobni mečevi
12.08.19 | 1. kolo kval. | Shuo Feng | Marta Reboredo Montesdeoca | 3-6, 6-0, 10-6 | detalj meča | W25+H Las | zemlja |
Shuo Feng form & Marta Reboredo Montesdeoca form
Shuo Feng - Posljednji mečevi
W35 Solarino - tepih | ||||
11.03.24 kval. | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Chiara Torrieri | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Naho Sato | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Pimmada Thongkum | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Carolann Delaunay | 6-2, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Tyra Lithiby | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
27.11.23 kval. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Anri Nagata | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Qian - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ruirui Zou | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Rebecca Marino | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Xinyu Jiang | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jin Zhang | 6-2, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W40 Anning - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Xinyu Jiang | 6-1, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Fang An Lin | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
W25 Naiman - tvrda | ||||
14.07.23 Četvrtfinale | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.07.23 2. kolo | vs. Jiangxue Han | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Zhenghua Xiao | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Yufei Ren | 7-5, 5-7, 0-3, - Shuo Feng - odustajanje | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Yu Shan | 6-0, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
27.06.23 kval. | vs. Yingqun Sun | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Shuchi Chen | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Jiaqi Huang | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Xue Cao | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Meiling Wang | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Yujiao Che | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Marta Reboredo Montesdeoca - Posljednji mečevi
W60 San - zemlja | ||||
08.08.22 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
01.08.22 1. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Estela Perez-Somarriba | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Charlotte Florent | 4-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
W15 Madrid - zemlja | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-4, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Las - zemlja | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Diane Parry | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
04.02.20 kval. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Freia Lawrence | 6-0, 2-6, 11-9 | detalj meča | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Rachele Elisa Zingale | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25+H Las - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Shuo Feng | 6-3, 0-6, 6-10 | detalj meča | |
W25+H Las - zemlja | ||||
06.08.19 kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Sofiia Likhacheva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Telde - zemlja | ||||
03.10.18 2. kolo | vs. Catherine Chantraine | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
02.10.18 1. kolo | vs. Paloma Perez Bota | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
29.09.18 kval. | vs. Ana Conde Vendrell | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Las Palmas - zemlja | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Las Palmas - zemlja | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Anna Pribylova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Telde - zemlja | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Ioana Gheorghita | 2-6, 1-6 | detalj meča |