Germany
06.05.97, 26 Godina
11648 $
06.05.97, 26 Godina
11648 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
China
01.12.00, 23 Godina
01.12.00, 23 Godina
Sabrina Rittberger vs. Shou Na Mu - Međusobni mečevi
06.03.17 | kval. | Shou Na Mu | Sabrina Rittberger | 7-63, 6-2 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Sabrina Rittberger form & Shou Na Mu form
Sabrina Rittberger - Posljednji mečevi
W15 Sibenik - zemlja | ||||
24.05.21 kval. | vs. Federica Rossi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Lisa-Marie Rioux | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Isabel Blazevic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 6-3, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Raphaelle Lacasse | 6-4, 5-7, 10-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.20 kval. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Otocec - zemlja | ||||
01.09.20 kval. | vs. Tara Wurth | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Alina Mukhortova | 3-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 2-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Lara Panfilov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.02.20 kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Andra Cristina Captan | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.20 kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Yixuan Li | 6-3, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
26.11.19 kval. | vs. Viktoriya Petrenko | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Pauline Demel | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 6-0, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
29.10.19 kval. | vs. Annika Chiara Rittberger | 5-3, Annika Chiara Rittberger - odustajanje | detalj meča | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Mia Mack | 1-6, 7-5, 10-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Polina Gubina | 4-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Shou Na Mu - Posljednji mečevi
W15 Anning - zemlja | ||||
23.09.19 1. kolo | vs. Zhenghua Xiao | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-77, 1-6 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
11.09.19 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.09.19 1. kolo | vs. Holly Verner | 7-5, 6-76, 6-4 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Puntila Namwong | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
02.07.19 kval. | vs. Xinyu Cai | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Dami Lee | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
18.06.19 kval. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Han-Bit Lee | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.06.19 kval. | vs. Heejin Han | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Mi Jin Kim | 7-612, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nanchang - zemlja | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Ying Zhang | 1-6, 0-3, - Shou Na Mu - odustajanje | detalj meča | |
05.03.19 kval. | vs. Natasha Palha | 6-2, 7-67 | detalj meča | |
W15 Nanchang - zemlja | ||||
28.02.19 2. kolo | vs. Xuliu Sun | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.02.19 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
26.02.19 kval. | vs. Eun Se Jang | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Ai Qi Chen | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.19 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
30.01.19 1. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
29.01.19 kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 5-7, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.01.19 2. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
23.01.19 1. kolo | vs. Ulyana Ayzatulina | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.01.19 kval. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 7-61, 6-10 | detalj meča | |
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Susan Doldan | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Hua-Chen Lee | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
24.09.18 1. kolo | vs. Jiaying He | 7-5, 7-5 | detalj meča |