MEČ
17.06.19 | 1. kolo kval. | Shou Na Mu | Han-Bit Lee | 6-0, 6-3 | W15 Gimcheon | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Shou Na Mu | Han-Bit Lee | |
1. servis % | 28/52 (54%) | 29/39 (74%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/28 (61%) | 17/29 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 18/24 (75%) | 3/10 (30%) |
Osvojene break-lopte | 4/5 (80%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 19/39 (49%) | 17/52 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 54/91 (59%) | 37/91 (41%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Shou Na Mu | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Han-Bit Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Shou Na Mu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Han-Bit Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Shou Na Mu | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Han-Bit Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Shou Na Mu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Han-Bit Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Shou Na Mu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Han-Bit Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Shou Na Mu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Han-Bit Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Shou Na Mu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Han-Bit Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Shou Na Mu | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
China
01.12.00, 23 Godina
01.12.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Republic of Korea
24.03.94, 30 Godina
24.03.94, 30 Godina
Shou Na Mu vs. Han-Bit Lee - Međusobni mečevi
17.06.19 | 1. kolo kval. | Shou Na Mu | Han-Bit Lee | 6-0, 6-3 | detalj meča | W15 Gimcheon | tvrda |
Shou Na Mu form & Han-Bit Lee form
Shou Na Mu - Posljednji mečevi
W15 Anning - zemlja | ||||
23.09.19 1. kolo | vs. Zhenghua Xiao | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-77, 1-6 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
11.09.19 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.09.19 1. kolo | vs. Holly Verner | 7-5, 6-76, 6-4 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Puntila Namwong | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
02.07.19 kval. | vs. Xinyu Cai | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Dami Lee | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
18.06.19 kval. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Han-Bit Lee | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.06.19 kval. | vs. Heejin Han | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Mi Jin Kim | 7-612, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nanchang - zemlja | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Ying Zhang | 1-6, 0-3, - Shou Na Mu - odustajanje | detalj meča | |
05.03.19 kval. | vs. Natasha Palha | 6-2, 7-67 | detalj meča | |
W15 Nanchang - zemlja | ||||
28.02.19 2. kolo | vs. Xuliu Sun | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.02.19 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
26.02.19 kval. | vs. Eun Se Jang | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Ai Qi Chen | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.19 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
30.01.19 1. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
29.01.19 kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 5-7, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.01.19 2. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
23.01.19 1. kolo | vs. Ulyana Ayzatulina | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Susan Doldan | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.01.19 kval. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 7-61, 6-10 | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Hua-Chen Lee | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
24.09.18 1. kolo | vs. Jiaying He | 7-5, 7-5 | detalj meča |
Han-Bit Lee - Posljednji mečevi
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Su Yeon Chun | 4-6, - Han-Bit Lee - odustajanje | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Shou Na Mu | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Chanel Simmonds | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Ying Zhang | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.09.18 kval. | vs. Jiwoo Mun | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Yubean Lee | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Jin Yoo | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Daegu - tvrda | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Mihoki Miyahara | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Dominique Schaefer | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
07.05.18 1. kolo kval. | vs. Jeong Moon | 6-4, 1-6, 6-72 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Qianxin Kong | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Jooyeon Jeong | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Jeongyun Lee | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Natsuho Arakawa | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Lavinia Tananta | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Dohee Lee | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Sung Hee Kim | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Seoin Choi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Yeong Won Jeong | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Se-Hyun Kim | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Hyebin Kim | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Robyn Beddow | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.07.16 2. kolo kval. | vs. Na-Young Lee | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.07.16 kval. | vs. So Hee Jung | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Hae-Sung Kim | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Su San Na Sim | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Sangju - tvrda | ||||
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Rise Shimizu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
04.04.16 2. kolo kval. | vs. Yeong Won Jeong | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Yeo Ju Kim | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
21.05.12 2. kolo kval. | vs. Sun-Jung Kim | 0-6, 2-6 | detalj meča |