MEČ
10.03.16 | 2. kolo | Shilin Xu | Katherine Sebov | 2-6, 6-3, 7-5 | Weston | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Shilin Xu | Katherine Sebov | |
1. servis % | 69/101 (68%) | 76/122 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 37/69 (54%) | 45/76 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/32 (47%) | 19/46 (41%) |
Osvojene break-lopte | 7/20 (35%) | 6/13 (46%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 58/122 (48%) | 49/101 (49%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 110/223 (49%) | 113/223 (51%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 11 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Shilin Xu vs. Katherine Sebov - Međusobni mečevi
10.03.16 | 2. kolo | Shilin Xu | Katherine Sebov | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | Weston | zemlja |
Shilin Xu form & Katherine Sebov form
Shilin Xu - Posljednji mečevi
W25 Columbus - tvrda | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
28.06.22 kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Danielle Willson | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Sumter - tvrda | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Naples - zemlja | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Kayla Day | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.05.22 kval. | vs. Kaitlyn Rolls | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Sarasota - zemlja | ||||
10.05.22 kval. | vs. Mara Schmidt | 6-1, 6-75, 6-10 | detalj meča | |
09.05.22 1. kolo kval. | vs. Laura Bryan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Charleston - zemlja | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Sophie Chang | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sumter - tvrda | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W25 Boca - tvrda | ||||
23.02.21 1. kolo kval. | vs. Beatriz Haddad Maia | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Orlando - tvrda | ||||
16.02.21 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
11.06.20 1. kolo | vs. Anastasia Sysoeva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.06.20 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25+H Irapuato - tvrda | ||||
11.03.20 2. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.20 1. kolo | vs. Sara Errani | 6-3, 6-78, 6-1 | detalj meča | |
W25 Las - tvrda | ||||
05.03.20 1. kolo | vs. Francoise Abanda | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W100 Nicholasville - dvorana | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Emma Navarro | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
11.02.20 kval. | vs. Marcela Zacarias | 3-6, 0-3, - Shilin Xu - odustajanje | detalj meča | |
W100 Midland - dvorana | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
06.02.20 1. kolo | vs. Quinn Gleason | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
04.02.20 kval. | vs. Peyton Stearns | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Vero - zemlja | ||||
24.01.20 1. kolo | vs. Anna Danilina | 6-4, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
24.01.20 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Daytona - zemlja | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.20 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Nao Hibino | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
W60 Liuzhou - tvrda | ||||
02.11.19 Polufinale | vs. Lin Zhu | 4-6, 6-75 | detalj meča |
Katherine Sebov - Posljednji mečevi
Melbourne - tvrda | ||||
12.01.24 kval. | vs. Rebecca Marino | 0-2, - Katherine Sebov - odustajanje | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 6-76, 6-4, 4-0, Ysaline Bonaventure - odustajanje | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Nao Hibino | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.01.24 kval. | vs. Lea Boskovic | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Jana Kolodynska | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60+H Calgary - dvorana | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 4-6, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Midland - dvorana | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Alycia Parks | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
01.11.23 2. kolo | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Lulu Sun | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
W60 Saguenay - dvorana | ||||
22.10.23 Finale | vs. Fanny Stollar | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Isabelle Boulais | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Victoria Mboko | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Scarlett Nicholson | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Natasha Sengphrachanh | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W60 Templeton - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Hanna Chang | 2-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W60 Berkeley - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Ellie Douglas | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Maria Kozyreva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Yanina Wickmayer | 7-63, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Montreal - tvrda | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Peyton Stearns | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Granby - tvrda | ||||
23.07.23 Finale | vs. Kayla Day | 4-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
22.07.23 Polufinale | vs. Rebecca Marino | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Emina Bektas | 3-2, Emina Bektas - odustajanje | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Annabelle Xu | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
London - trava | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Brenda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W100 Ilkley - trava | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Emma Navarro | 4-6, 3-6 | detalj meča |