MEČ
06.05.19 | 1. kolo kval. | Shiho Akita | Yuka Matsumoto | 6-1, 6-1 | W60 Fukuoka | tepih |
STATISTIKE MEČA
Shiho Akita | Yuka Matsumoto | |
1. servis % | 20/38 (53%) | 30/45 (67%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/20 (85%) | 8/30 (27%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/18 (39%) | 5/15 (33%) |
Osvojene break-lopte | 7/13 (54%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/45 (71%) | 14/38 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/83 (67%) | 27/83 (33%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 2 |
Asovi | 4 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Shiho Akita | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Yuka Matsumoto | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Shiho Akita | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Yuka Matsumoto | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Shiho Akita | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Yuka Matsumoto | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Shiho Akita | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Yuka Matsumoto | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Shiho Akita | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Yuka Matsumoto | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Shiho Akita | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Yuka Matsumoto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Shiho Akita | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Yuka Matsumoto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Japan
10.09.02, 21 Godina
10.09.02, 21 Godina
Shiho Akita vs. Yuka Matsumoto - Međusobni mečevi
06.05.19 | 1. kolo kval. | Shiho Akita | Yuka Matsumoto | 6-1, 6-1 | detalj meča | W60 Fukuoka | tepih |
Shiho Akita form & Yuka Matsumoto form
Shiho Akita - Posljednji mečevi
W15 Hinode - tvrda | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
13.02.24 kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 2-6, 7-5, 6-10 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Cristina Dinu | 0-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.01.24 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Momoko Kobori | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W60 Sydney - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Eri Hozumi | 6-3, 4-6, 6-73 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Roisin Gilheany | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
23.10.23 kval. | vs. Lea Ma | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Diana Badalyan | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Hamamatsu - tepih | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Aoi Ito | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 7-67, 7-5 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 2-0, Nagi Hanatani - odustajanje | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 2-4, - Shiho Akita - odustajanje | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Akiko Omae | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Ari Matsumoto | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 1-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Vaidehi Chaudhari | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 6-6, - Shiho Akita - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Kashiwa - tvrda | ||||
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, - Shiho Akita - odustajanje | detalj meča |
Yuka Matsumoto - Posljednji mečevi
W15 Hinode - tvrda | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Moeka Miyata | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Hinako Hori | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Nagomi Higashitani | 6-4, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Honoka Kobayashi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Miyu Nakashima | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kawaguchi - tvrda | ||||
13.06.23 1. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kashiwa - tvrda | ||||
05.06.23 1. kolo kval. | vs. Ayumi Miyamoto | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Fukui - tvrda | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Ari Matsumoto | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Hinode - tvrda | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Miyu Nakashima | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Makinohara - trava | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Hamamatsu - tepih | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Fukuoka - tepih | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Shiho Akita | 1-6, 1-6 | detalj meča |