MEČ
19.06.17 | 2. kolo kval. | Shelly Bereznyak | Kamilla Kokeladze | 6-3, 6-0 | Herzlia | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
13.07.00, 23 Godina
13.07.00, 23 Godina
Shelly Bereznyak vs. Kamilla Kokeladze - Međusobni mečevi
19.06.17 | 2. kolo kval. | Shelly Bereznyak | Kamilla Kokeladze | 6-3, 6-0 | detalj meča | Herzlia | tvrda |
Shelly Bereznyak form & Kamilla Kokeladze form
Shelly Bereznyak - Posljednji mečevi
W15 Champaign - tvrda | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Maria Sholokhova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.11.22 kval. | vs. Mary Lewis | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
W25 Raanana - tvrda | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 4-6, 3-4, - Shelly Bereznyak - odustajanje | detalj meča | |
21.06.22 kval. | vs. Adi Gavish | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Raanana - tvrda | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Netanya - tvrda | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
25.05.22 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.05.22 kval. | vs. Zlata Yankovskaya | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Alian Zack | 6-3, 2-6, 10-3 | detalj meča | |
W15 Vilnius - dvorana | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Patricija Paukstyte | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
20.05.21 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
18.05.21 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Jerusalem - tvrda | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Ramat - tvrda | ||||
04.05.21 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
23.03.21 kval. | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Saara Orav | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Mariya Dolzhenko | 4-6, 6-0, 10-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
16.03.21 kval. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
09.03.21 kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Amira Badawi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
02.11.20 kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 1-6, 10-3 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
26.10.20 kval. | vs. Iveta Dapkute | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
11.08.20 1. kolo | vs. Lina Glushko | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.08.20 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča |
Kamilla Kokeladze - Posljednji mečevi
Moscow - zemlja | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-4, 5-7, 6-76 | detalj meča | |
26.08.18 kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Daria Nazarkina | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
19.08.18 kval. | vs. Maria Titova | 6-3, 1-0, Maria Titova - odustajanje | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Daria Rakitskaya | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.08.18 kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kldiashvili | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
Les Contamines - tvrda | ||||
26.07.18 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.07.18 1. kolo | vs. Olympe Lancelot | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Dijon - tvrda | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Linda Cagnazzo | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
31.05.18 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
29.05.18 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
28.05.18 kval. | vs. Keira Blackbeard | 2-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
27.05.18 1. kolo kval. | vs. Larissa Ravanini De Souza | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Oeiras - zemlja | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.05.18 kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Rebeca C Silva | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
San Severo - zemlja | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Giorgia Marchetti | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
13.05.18 kval. | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Villa Del - zemlja | ||||
25.04.18 2. kolo | vs. Francesca Jones | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
24.04.18 1. kolo | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Sao Jose - zemlja | ||||
12.03.18 kval. | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Priscila Baptista | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Mariana Correa | 0-6, 6-4, 7-65 | detalj meča | |
Campinas - zemlja | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Dominique Schaefer | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Laura Fink Wayerbacher | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Petit Bourg - tvrda | ||||
17.01.18 2. kolo | vs. Theo Gravouil | 3-6, 6-74 | detalj meča |