INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yurina Koshino vs. Shanshan Guo - Međusobni mečevi
02.03.15 | 2. kolo | Yurina Koshino | Shanshan Guo | 1-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | Jiangmen | tvrda |
Yurina Koshino form & Shanshan Guo form
Yurina Koshino - Posljednji mečevi
Hamamatsu - tepih | ||||
19.10.16 1. kolo | vs. Nozomi Fujioka | 2-6, 7-66, 5-7 | detalj meča | |
17.10.16 kval. | vs. Chihiro Takayama | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Misano Sato | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
17.10.16 2. kolo kval. | vs. Haruka Maeda | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Makinohara - tepih | ||||
10.10.16 kval. | vs. Kei Kato | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Renon Mano | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Kyoto - dvorana | ||||
07.09.16 2. kolo | vs. Hirono Watanabe | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.09.16 1. kolo | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Tsukuba - tvrda | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 4-6, 7-5, 0-3, - Yurina Koshino - odustajanje | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
06.07.16 2. kolo | vs. Seung-Yeon Hong | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.07.16 1. kolo | vs. So-Ra Lee | 6-4, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
28.06.16 1. kolo | vs. Hyojung Yea | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Kaohsiung - tvrda | ||||
15.06.16 1. kolo | vs. Nozomi Fujioka | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
06.06.16 1. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
Karuizawa - trava | ||||
26.05.16 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.05.16 1. kolo | vs. Yuki Kristina Chiang | 4-6, 7-60, 6-4 | detalj meča | |
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Yumeka Maeda | 5-7, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
23.05.16 kval. | vs. Emiko Ito | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Kurume - trava | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Ayano Sonoda | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
16.05.16 2. kolo kval. | vs. Mana Ayukawa | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Kofu - tvrda | ||||
28.03.16 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 0-6, - Yurina Koshino - odustajanje | detalj meča | |
Nishi Tama - tvrda | ||||
22.03.16 1. kolo | vs. Aki Yamasoto | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Perth - tvrda | ||||
15.02.16 1. kolo kval. | vs. Karin Terami | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Perth - tvrda | ||||
08.02.16 1. kolo kval. | vs. Mahaylia Kaori White | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
08.02.16 kval. | vs. Kyoka Okamura | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
08.02.16 2. kolo kval. | vs. Tammi Patterson | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
16.11.15 1. kolo kval. | vs. Yuki Kristina Chiang | 1-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
Hamamatsu - trava | ||||
19.10.15 2. kolo | vs. Shuko Aoyama | 7-62, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
19.10.15 1. kolo | vs. Chiaki Okadaue | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Makinohara - trava | ||||
12.10.15 1. kolo | vs. Junri Namigata | 1-6, 3-6 | detalj meča |
Shanshan Guo - Posljednji mečevi
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Chompoothip Jandakate | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Shiho Akita | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
W60 Liuzhou - tvrda | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Yuxuan Zhang | 0-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W25 Nanning - tvrda | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Chang Liu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Jiahui Chen | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W100 Suzhou - tvrda | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Wushuang Zheng | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Nanchang - tvrda | ||||
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 5-7, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W60 Changsha - zemlja | ||||
03.09.19 kval. | vs. Xuliu Sun | 2-6, 6-2, 10-12 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Zhenghua Xiao | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
23.08.19 Četvrtfinale | vs. Fang Ying Xun | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
22.08.19 2. kolo | vs. Meiqi Guo | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 7-5, 6-75, 6-1 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Yexin Ma | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Si Qi Liu | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W25 Huangshan - tvrda | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Wanning Zhu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Junsai Wang | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Ulanqab - tvrda | ||||
10.07.19 2. kolo | vs. Jovana Jovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Jia Qi Kang | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Dan Ni Wang | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
07.07.19 1. kolo kval. | vs. Qianhui Tang | 4-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
W25 Tianjin - tvrda | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Xinyu Wang | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
03.07.19 1. kolo | vs. Chang Liu | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Yexin Ma | 6-2, 6-77, 10-4 | detalj meča | |
01.07.19 kval. | vs. Xuliu Sun | 0-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W25 Naiman - tvrda | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 6-4, 6-74 | detalj meča | |
24.06.19 kval. | vs. Si Qi Liu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Luzhou - tvrda | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Qiu Yu Ye | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.05.19 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
28.05.19 kval. | vs. Meiting Liu | 6-3, 6-2 | detalj meča |