MEČ
21.08.17 | 1. kolo kval. | Sevil Yuldasheva | Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-3, 6-2 | Wanfercee Baulet | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Holland
22.04.98, 26 Godina
22.04.98, 26 Godina
Sevil Yuldasheva vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia - Međusobni mečevi
21.08.17 | 1. kolo kval. | Sevil Yuldasheva | Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-3, 6-2 | detalj meča | Wanfercee Baulet | zemlja |
Sevil Yuldasheva form & Anastasiya Mulder-Syrovatskaia form
Sevil Yuldasheva - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.01.24 kval. | vs. Amelie Smejkalova | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Nadine Abid | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Francesca Pace | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
08.01.24 kval. | vs. Louna Zoppas | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Kelly Marie Richter | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Bianca Bulat | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
24.10.23 kval. | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 0-4, - Sevil Yuldasheva - odustajanje | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Christine Gouws | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
11.09.23 kval. | vs. Marina Melnikova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 6-4, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Katharina Hering | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Bianca Bulat | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Lian Tran | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Duffel - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Lian Tran | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Warda Ait El Bachir | 3-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Danique Havermans | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
26.06.23 kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 5-7, 6-1, 9-11 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Bente Spee | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W40 Montemor - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.05.23 1. kolo | vs. Milla Sequeira | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
29.05.23 kval. | vs. Arina Arifullina | 4-6, 1-6 | detalj meča |
Anastasiya Mulder-Syrovatskaia - Posljednji mečevi
W15 Shymkent - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Alisia Stephanie Manolescu | 3-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Yukina Saigo | 3-6, 1-4, - Anastasiya Mulder-Syrovatskaia - odustajanje | detalj meča | |
06.03.19 1. kolo | vs. Andreea Velcea | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
05.03.19 kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Lousada - dvorana | ||||
29.10.18 kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Madalena Tanqueiro | Madalena Tanqueiro - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Lousada - dvorana | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Maria Aurelia Scotti | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
Cantanhede - tepih | ||||
16.10.18 kval. | vs. Chloe Compson | 4-6, 6-0, 7-5 | detalj meča | |
16.10.18 1. kolo | vs. Maria Ines Fonte | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Haren - zemlja | ||||
27.08.18 kval. | vs. Daria Kuczer | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Jocelijn Cavero Roeper | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Rotterdam - zemlja | ||||
21.08.18 kval. | vs. Sara Guglielminotti | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Delfina Glorioso | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
14.08.18 2. kolo kval. | vs. Tereza Polanska | 1-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Kristel Van Der Heijden | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Amstelveen - zemlja | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Alkmaar - zemlja | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 6-4, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Catherine Gulihur | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Piskun | 6-3, 6-75, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Barbora Palcatova | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
24.01.18 1. kolo | vs. Doga Selen Takunyaci | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.01.18 kval. | vs. Maria Carla D'Annunzio | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Yvette Erika Krauss | 3-6, 0-3, - Anastasiya Mulder-Syrovatskaia - odustajanje | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Schoonhoven - zemlja | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Jamie Jillissen | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 2-6 | detalj meča |