MEČ
07.07.20 | 1. kolo | Seone Mendez | Elizabeth Halbauer | 6-4, 6-0 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Elizabeth Halbauer | |
0-0, 0-15 | ||
Seone Mendez | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
1-1 | Elizabeth Halbauer | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Seone Mendez | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-30, 40-30 | ||
2-2 | Elizabeth Halbauer | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-40 | ||
1-3 | Elizabeth Halbauer | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-40 | ||
Seone Mendez | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-4 | Elizabeth Halbauer | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-40 | ||
Seone Mendez | 3-4 | |
0-0 | ||
4-4 | Elizabeth Halbauer | |
0-0, 30-0, 30-30 | ||
Seone Mendez | 5-4 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Elizabeth Halbauer | |
0-0, 15-0 | ||
Seone Mendez | 1-0 | |
0-0, 0-15 | ||
2-0 | Elizabeth Halbauer | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-40 | ||
Seone Mendez | 3-0 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
4-0 | Elizabeth Halbauer | |
0-0, 30-0 | ||
Seone Mendez | 5-0 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Seone Mendez vs. Elizabeth Halbauer - Međusobni mečevi
07.07.20 | 1. kolo | Seone Mendez | Elizabeth Halbauer | 6-4, 6-0 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Seone Mendez form & Elizabeth Halbauer form
Seone Mendez - Posljednji mečevi
W35 Antalya - zemlja | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 3-4, - Seone Mendez - odustajanje | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Gold - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Dayeon Back | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Lea Ma | 7-5, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Joanna Garland | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Emerson Jones | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Sara Bejlek | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
31.08.23 3. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
30.08.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
14.07.23 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 0-1, Dalila Spiteri - odustajanje | detalj meča | |
14.07.23 Četvrtfinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča |
Elizabeth Halbauer - Posljednji mečevi
W60 Prague - zemlja | ||||
31.08.22 2. kolo | vs. Julia Grabher | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.08.22 1. kolo | vs. Barbora Michalkova | 5-7, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Mona Barthel | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
24.08.22 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 5-7, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-73, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
27.07.22 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Malene Helgo | 7-5, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 3-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Caroline Dolehide | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W25 Naples - zemlja | ||||
21.05.22 Polufinale | vs. Kayla Day | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.05.22 Četvrtfinale | vs. Himeno Sakatsume | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.05.22 2. kolo | vs. Kennedy Shaffer | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
18.05.22 1. kolo | vs. Eleonore Tchakarova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sarasota - zemlja | ||||
15.05.22 Finale | vs. Ashlyn Krueger | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
14.05.22 Polufinale | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
13.05.22 Četvrtfinale | vs. Sophie Chang | 7-5, Sophie Chang - odustajanje | detalj meča | |
12.05.22 2. kolo | vs. Caroline Lampl | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
10.05.22 1. kolo | vs. Akvile Parazinskaite | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Daytona - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 0-2, - Elizabeth Halbauer - odustajanje | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.04.22 kval. | vs. Katrina Scott | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W25 Orlando - zemlja | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 7-66, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
02.04.22 1. kolo kval. | vs. Heather Watson | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
07.09.21 1. kolo | vs. Francesca Jones | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Vienna - zemlja | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Anna Turati | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
31.08.21 1. kolo | vs. Bibiane Schoofs | 7-65, 6-0 | detalj meča | |
W15 Erwitte - zemlja | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča |