INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alexandra Bozovic vs. Seone Mendez - Međusobni mečevi
30.10.18 | 1. kolo | Seone Mendez | Alexandra Bozovic | 7-5, 3-6, 6-4 | detalj meča | Canberra | tvrda |
03.10.18 | 1. kolo | Alexandra Bozovic | Seone Mendez | 6-3, 6-75, 6-1 | detalj meča | Brisbane | tvrda |
Alexandra Bozovic form & Seone Mendez form
Alexandra Bozovic - Posljednji mečevi
Hobart - tvrda | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Viktorija Golubic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Redding - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Johanne Svendsen | 6-75, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W60 Templeton - tvrda | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Katie Volynets | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Katja Wiersholm | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W60 Berkeley - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Johanne Svendsen | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Valladolid - tvrda | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Marina Stakusic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Johanne Svendsen | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 6-72, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Guimaraes - tvrda | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Eva Alvarez Sande | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Setubal - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Madison Sieg | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Indira Lepage | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W40 Montemor - tvrda | ||||
02.06.23 Četvrtfinale | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.06.23 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Osaka - tvrda | ||||
14.04.23 Četvrtfinale | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
13.04.23 2. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
11.04.23 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Kashiwa - tvrda | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Xiaodi You | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.04.23 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 6-73, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kofu - tvrda | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Yafan Wang | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Canberra - zemlja | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Petra Hule | 3-6, 0-6 | detalj meča |
Seone Mendez - Posljednji mečevi
W35 Antalya - zemlja | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 3-4, - Seone Mendez - odustajanje | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
16.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Gold - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Dayeon Back | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Lea Ma | 7-5, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Joanna Garland | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Emerson Jones | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Sara Bejlek | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
31.08.23 3. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
30.08.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
14.07.23 Četvrtfinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
14.07.23 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 0-1, Dalila Spiteri - odustajanje | detalj meča |