Republic of Korea
16.09.96, 27 Godina
16.09.96, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Seohyeon Kim vs. Seung-Yeon Hong - Međusobni mečevi
28.04.14 | 1. kolo kval. | Seohyeon Kim | Seung-Yeon Hong | 7-5, 6-1 | detalj meča | Seoul | tvrda |
Seohyeon Kim form & Seung-Yeon Hong form
Seohyeon Kim - Posljednji mečevi
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
31.08.19 1. kolo kval. | vs. Ah Song | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jae Young Jo | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
28.05.19 kval. | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Charmaine Shi Yi Seah | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
21.05.19 kval. | vs. So-Ra Lee | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 7-68, 6-0 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Freya Christie | 2-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
Gyeongsan - tvrda | ||||
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Sung Hee Kim | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sangju - dvorana | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Ju-Eun Kim | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Nadja Gilchrist | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Da Hye Kim | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
05.09.16 kval. | vs. Su Yeon Chun | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Jeongyun Lee | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Seon Young Um | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Se-Hyun Kim | 4-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Seo-Kyung Kang | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Katherine Ip | 6-2, 6-72, 1-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Sangju - tvrda | ||||
21.06.16 1. kolo | vs. Su Yeon Chun | 6-2, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.06.16 kval. | vs. Sun Young Choi | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Rise Shimizu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Vita Mediana | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Na-Young Lee | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Sunam Jeong | 4-6, 7-63, 5-7 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Yuenu Li | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
07.09.15 1. kolo kval. | vs. Ji Hey Lee | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
07.09.15 2. kolo kval. | vs. Sang Hee Park | - | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
31.08.15 2. kolo kval. | vs. Kwan Yau Ng | 4-6, 6-70 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
13.10.14 1. kolo kval. | vs. Hee Jin Oh | 6-4, 6-3 | detalj meča |
Seung-Yeon Hong - Posljednji mečevi
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
06.09.22 kval. | vs. Yugyeong Oh | 6-3, 4-6, 10-12 | detalj meča | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Ye Jin Kim | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Eun Bi Lee | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
05.06.22 2. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Jeong Moon | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
06.09.19 Četvrtfinale | vs. Yujin Ahn | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 0-1, Yeon Woo Ku - odustajanje | detalj meča | |
03.09.19 kval. | vs. Da Ye Kim | 4-6, 6-3, 12-10 | detalj meča | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Sunae Ji | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Da Hye Kim | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Hyeran Yun | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Choyeon Kang | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Eunyeong Park | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Aiko Yoshitomi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
21.05.19 kval. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Sunam Jeong | 2-6, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Sunam Jeong | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.18 1. kolo | vs. Se Jin Lee | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
17.08.18 Četvrtfinale | vs. Joanna Garland | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
16.08.18 2. kolo | vs. Yeong Won Jeong | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
15.08.18 1. kolo | vs. Ai Kamiyoshihara | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Tianjin - tvrda | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 0-6, 6-76 | detalj meča | |
Naiman - tvrda | ||||
04.07.18 2. kolo | vs. Meiling Wang | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
02.07.18 1. kolo | vs. Kwan Yau Ng | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
01.07.18 kval. | vs. Jiaxi Lu | 7-5, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
29.06.18 1. kolo kval. | vs. Xinlei Guan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Daegu - tvrda | ||||
19.06.18 kval. | vs. Kotomi Takahata | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. So Hee Jung | 6-1, 1-0, So Hee Jung - odustajanje | detalj meča |