Republic of Korea
16.09.96, 27 Godina
16.09.96, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Republic of Korea
17.07.99, 24 Godina
17.07.99, 24 Godina
Seohyeon Kim vs. Dami Lee - Međusobni mečevi
25.08.14 | 1. kolo kval. | Seohyeon Kim | Dami Lee | 6-0, 6-1 | detalj meča | Yeongwol | tvrda |
Seohyeon Kim form & Dami Lee form
Seohyeon Kim - Posljednji mečevi
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
31.08.19 1. kolo kval. | vs. Ah Song | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jae Young Jo | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
28.05.19 kval. | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Charmaine Shi Yi Seah | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
21.05.19 kval. | vs. So-Ra Lee | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 7-68, 6-0 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Freya Christie | 2-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
Gyeongsan - tvrda | ||||
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Sung Hee Kim | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sangju - dvorana | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Ju-Eun Kim | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Nadja Gilchrist | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Da Hye Kim | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
05.09.16 kval. | vs. Su Yeon Chun | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Jeongyun Lee | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Seon Young Um | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Se-Hyun Kim | 4-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Seo-Kyung Kang | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Katherine Ip | 6-2, 6-72, 1-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Sangju - tvrda | ||||
21.06.16 1. kolo | vs. Su Yeon Chun | 6-2, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.06.16 kval. | vs. Sun Young Choi | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Rise Shimizu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Vita Mediana | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Na-Young Lee | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Sunam Jeong | 4-6, 7-63, 5-7 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Yuenu Li | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
07.09.15 1. kolo kval. | vs. Ji Hey Lee | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
07.09.15 2. kolo kval. | vs. Sang Hee Park | - | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
31.08.15 2. kolo kval. | vs. Kwan Yau Ng | 4-6, 6-70 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
13.10.14 1. kolo kval. | vs. Hee Jin Oh | 6-4, 6-3 | detalj meča |
Dami Lee - Posljednji mečevi
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Eunyeong Park | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Eun Ji Lee | 1-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Seo Yun Choi | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Sihyeong Cho | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Yujin Ahn | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Yesung Choo | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Woojeong Yang | 6-1, 2-6, 10-3 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. Yuyun Chen | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 0-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Sun Min Ha | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Imbo Nloga | 5-7, 6-1, 10-3 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Soo Ha Jang | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. A Young Jang | 4-6, 6-0, 10-4 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Haram Kim | 7-5, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Ji-Hee Choi | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 7-67, 1-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
02.09.22 Četvrtfinale | vs. So-Ra Lee | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
01.09.22 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
31.08.22 1. kolo | vs. Hwiwon Wi | 0-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.08.22 kval. | vs. Sumin Kim | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Sebin Eom | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
28.08.22 2. kolo kval. | vs. Yeong Won Jeong | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
05.06.22 2. kolo kval. | vs. Ji Min Park | 3-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Minseo Kim (2004) | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
30.05.22 kval. | vs. Sun Min Ha | 1-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
29.05.22 2. kolo kval. | vs. Seora Min | 4-6, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
03.09.19 kval. | vs. Eunji Lee (2001) | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Jin Ju Lee | 6-1, 2-6, 16-14 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Watsachol Sawatdee | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Shou Na Mu | 4-6, 1-6 | detalj meča |