MEČ
13.08.19 | 1. kolo kval. | Sem Wensveen | Diana Martynov | 6-2, 6-0 | W15 Oldenzaal | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Holland
10.04.98, 25 Godina
10.04.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sem Wensveen vs. Diana Martynov - Međusobni mečevi
13.08.19 | 1. kolo kval. | Sem Wensveen | Diana Martynov | 6-2, 6-0 | detalj meča | W15 Oldenzaal | zemlja |
Sem Wensveen form & Diana Martynov form
Sem Wensveen - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Taylor Cataldi | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.05.21 kval. | vs. Taylor Cataldi | 4-6, 6-0, 2-10 | detalj meča | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Evelina Takhmazyan | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Chiara Catini | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.05.21 kval. | vs. Anna Ulyashchenko | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Giulia Sartori | 3-6, 6-1, 10-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Nami Samavati | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
23.02.21 kval. | vs. Giuliana Bestetti | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 7-64, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 7-5, 6-75, 19-17 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Nadezda Khalturina | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 1-6, 5-10 | detalj meča | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Caitlyn Portela | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Melania Delai | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
12.11.19 kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Olha Romanyshyn | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Barbora Miklova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
05.11.19 kval. | vs. Eva Lys | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča |
Diana Martynov - Posljednji mečevi
W75 Croissy - dvorana | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Arina Rodionova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Victoria Mboko | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Helena Buchwald | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Mara Guth | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Saoirse Breen | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alexa Volkov | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
26.02.24 kval. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Laia Petretic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
12.02.24 kval. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Mara Guth | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Emily Appleton | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Martha Matoula | 6-0, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
09.12.23 Polufinale | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Andreea Prisacariu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 6-1, 2-0, Anastasia Kulikova - odustajanje | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Zixuan Zeng | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Hannah Mikha | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 7-65, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Alice Robbe | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča |