Ukraine
28.03.99, 25 Godina
28.03.99, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Valeriia Bazhanova vs. Sebastianna Scilipoti - Međusobni mečevi
11.11.18 | 1. kolo kval. | Sebastianna Scilipoti | Valeriia Bazhanova | 6-2, 6-4 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Valeriia Bazhanova form & Sebastianna Scilipoti form
Valeriia Bazhanova - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Evelin Menyhart | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Balaba | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Kiev - zemlja | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Vlada Filinskaya | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Sofia Vaynberg | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Kaltenkirchen - zemlja | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
24.10.16 kval. | vs. Ilay Yoruk | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Kaltenkirchen - zemlja | ||||
21.06.16 1. kolo | vs. Bianka Bekefi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.06.16 kval. | vs. Laura Bente | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Greta Louise Von Peschke | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Marina Ivanova | 6-2, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
Oslo - dvorana | ||||
02.11.15 kval. | vs. Nora Lima Dahl | 6-3, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
25.05.15 1. kolo kval. | vs. Natalia Vajdova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Kaarst - tepih | ||||
19.01.15 1. kolo kval. | vs. Karolina Stuchla | 0-6, 0-6 | detalj meča |
Sebastianna Scilipoti - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Joelle Steur | 4-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Vera Zvonareva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 12-10 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Matilde Jorge | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Nina Vargova | 0-6, 0-1, - Sebastianna Scilipoti - odustajanje | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Anja Stankovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
15.02.24 kval. | vs. Diana Demidova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 4-6, 7-62, 6-3 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.01.24 Polufinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Ariana Geerlings | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Alisa Baranovska | 3-6, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Margarita Skryabina | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 0-3, - Sebastianna Scilipoti - odustajanje | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Julia Adams | 6-3, 4-6, 14-12 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 6-4, 0-6, 10-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Yana Morderger | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Lya Fernandez | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Michelle Dennis | 6-1, 6-1 | detalj meča |