MEČ
18.08.20 | 1. kolo | Sebastianna Scilipoti | Seone Mendez | 1-6, 7-5, 6-2 | W15 Oeiras | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Sebastianna Scilipoti | Seone Mendez | |
1. servis % | 71/80 (89%) | 88/105 (84%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 42/71 (59%) | 50/88 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 1/9 (11%) | 6/17 (35%) |
Osvojene break-lopte | 6/16 (38%) | 5/11 (45%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 49/105 (47%) | 37/80 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 92/185 (50%) | 93/185 (50%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sebastianna Scilipoti vs. Seone Mendez - Međusobni mečevi
18.08.20 | 1. kolo | Sebastianna Scilipoti | Seone Mendez | 1-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | W15 Oeiras | zemlja |
Sebastianna Scilipoti form & Seone Mendez form
Sebastianna Scilipoti - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Matilde Jorge | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Nina Vargova | 0-6, 0-1, - Sebastianna Scilipoti - odustajanje | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Anja Stankovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 4-6, 7-62, 6-3 | detalj meča | |
15.02.24 kval. | vs. Diana Demidova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.01.24 Polufinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Ariana Geerlings | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Alisa Baranovska | 3-6, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Margarita Skryabina | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 0-3, - Sebastianna Scilipoti - odustajanje | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Julia Adams | 6-3, 4-6, 14-12 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 6-4, 0-6, 10-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Yana Morderger | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Lya Fernandez | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Michelle Dennis | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Chiara Scholl | 6-3, 1-2, Chiara Scholl - odustajanje | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 1-6 | detalj meča |
Seone Mendez - Posljednji mečevi
W35 Antalya - zemlja | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 3-4, - Seone Mendez - odustajanje | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Gold - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Dayeon Back | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Lea Ma | 7-5, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Joanna Garland | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Emerson Jones | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Sara Bejlek | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
31.08.23 3. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
30.08.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
14.07.23 Četvrtfinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
14.07.23 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 0-1, Dalila Spiteri - odustajanje | detalj meča |