Republic of Korea
10.08.90, 33 Godina
11862 $
10.08.90, 33 Godina
11862 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Republic of Korea
25.02.94, 30 Godina
25.02.94, 30 Godina
Se Jin Lee vs. Sinhee Kim - Međusobni mečevi
05.06.17 | kval. | Se Jin Lee | Sinhee Kim | 6-3, 6-2 | detalj meča | Gimcheon | tvrda |
Se Jin Lee form & Sinhee Kim form
Se Jin Lee - Posljednji mečevi
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
31.08.19 1. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 6-4, 1-4, - Se Jin Lee - odustajanje | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
27.08.19 kval. | vs. Na-Ri Kim | - | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Hyeri Kim | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Yeon Soo Park | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Yujin Ahn | 5-7, 0-4, - Se Jin Lee - odustajanje | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Seung-Yeon Hong | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
16.08.18 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
16.08.18 Četvrtfinale | vs. Sang Hee Park | 2-6, 2-5, - Se Jin Lee - odustajanje | detalj meča | |
15.08.18 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.08.18 kval. | vs. Jaeeun Lee | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Da Ye Kim | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Dami Lee | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Tianjin - tvrda | ||||
09.07.18 kval. | vs. Ya Hsin Lee | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Jiahui Chen | 6-4, Jiahui Chen - odustajanje | detalj meča | |
Naiman - tvrda | ||||
02.07.18 1. kolo | vs. Na-Ri Kim | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.07.18 kval. | vs. Jiakang Li | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Daegu - tvrda | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Satsuki Koike | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Alexa Ryngler | 5-7, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
07.05.18 1. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 6-1, 6-75 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
06.09.17 1. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
30.08.17 1. kolo | vs. Na-Ri Kim | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.17 kval. | vs. Ji Hey Lee | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Heejin Han | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Se-Hyun Kim | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
14.06.17 1. kolo | vs. Sari Baba | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
12.06.17 kval. | vs. Chin-Wei Chan | 7-5, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Lavinia Tananta | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Theiviya Selvarajoo | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
07.06.17 1. kolo | vs. Sunam Jeong | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Sinhee Kim - Posljednji mečevi
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Heejin Han | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
28.08.22 2. kolo kval. | vs. Sun Min Ha | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Yelin Kim | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Chisa Hosonuma | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.08.18 kval. | vs. Mijeong Park | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-0, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Daegu - tvrda | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Dabin Kim | 7-5, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Gyeongsan - tvrda | ||||
13.06.18 1. kolo | vs. Sang Hee Park | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Sangju - dvorana | ||||
05.06.18 kval. | vs. Seunghyun Lee | 4-6, 1-3, - Sinhee Kim - odustajanje | detalj meča | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Ji Min Park | 7-5, 6-75, 6-2 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Chin-Wei Chan | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Jooyeon Jeong | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Ji Hey Lee | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Se-Hyun Kim | 6-1, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
12.06.17 kval. | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, - Sinhee Kim - odustajanje | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
05.06.17 kval. | vs. Se Jin Lee | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. So Hee Jung | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Chin-Wei Chan | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Sangju - tvrda | ||||
01.06.17 Četvrtfinale | vs. Hanna Chang | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.06.17 2. kolo | vs. You-Na Sul | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
30.05.17 1. kolo | vs. Chin-Wei Chan | 6-2, Chin-Wei Chan - odustajanje | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. So Hee Jung | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Alicia Smith | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Ye Ji Jo | 6-0, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
11.07.16 2. kolo kval. | vs. Frederikke Svarre | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Jiaqing Mo | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. So Hee Jung | 1-6, 4-6 | detalj meča |