Turkey
14.02.00, 24 Godina
14.02.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Basak Akbas vs. Satsuki Takamura - Međusobni mečevi
05.10.15 | kval. | Satsuki Takamura | Basak Akbas | 6-2, 2-6, 7-5 | detalj meča | Antalya | tvrda |
Basak Akbas form & Satsuki Takamura form
Basak Akbas - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Defne Ursan | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Daphne Belen Marquez | 4-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 6-3, 6-73, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.12.20 1. kolo kval. | vs. Zeynep Bademci | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Alina Silich | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Melis Sezer | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
20.12.18 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Hilton Head - zemlja | ||||
24.09.18 1. kolo kval. | vs. Dasha Kourkina | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
12.07.18 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.07.18 1. kolo | vs. Ola Abou Zekry | 6-2, 5-7, 7-62 | detalj meča | |
Istanbul - tvrda | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Ana Vrljic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Maria Mikhaylova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
20.11.17 kval. | vs. Laure Line Glaude | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Alina Povidalo | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
13.11.17 kval. | vs. Mila Mejic | 0-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
Istanbul - dvorana | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
05.10.17 2. kolo | vs. Anna Kubareva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.10.17 1. kolo | vs. Elena Kraleva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Artvin - tvrda | ||||
22.08.17 1. kolo | vs. Ankita Raina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Istanbul - zemlja | ||||
06.07.17 2. kolo | vs. Melis Sezer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.07.17 1. kolo | vs. Ebru Zeynep Yazgan | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Istanbul - zemlja | ||||
28.06.17 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Istanbul - dvorana | ||||
04.04.17 1. kolo | vs. Katie Boulter | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
09.11.16 1. kolo | vs. Nonna Kurginyan | 3-6, 0-6 | detalj meča |
Satsuki Takamura - Posljednji mečevi
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
12.07.19 2. kolo | vs. Maria Timofeeva | 6-1, 3-6, 7-612 | detalj meča | |
12.07.19 Četvrtfinale | vs. Anita Wagner | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Jovana Babic | 6-1, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Zita Kovacs | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
02.07.19 kval. | vs. Jelena Lukic | 6-75, 7-64, 10-7 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Budapest - zemlja | ||||
28.06.19 Četvrtfinale | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.06.19 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 1-6, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
26.06.19 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
25.06.19 kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Melis Sezer | 6-75, 7-65, 11-9 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
05.06.19 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 7-67, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
23.07.18 kval. | vs. Ilona Kremen | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Daniela Macarena Lopez | 2-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
05.07.18 2. kolo | vs. Jelena Lukic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.07.18 1. kolo | vs. Huliya Esen | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
15.06.18 Četvrtfinale | vs. Xinyu Wang | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
14.06.18 2. kolo | vs. Iva Primorac | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
13.06.18 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
10.06.18 Finale | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.06.18 Polufinale | vs. Marianna Zakarlyuk | 2-6, 7-67, 6-3 | detalj meča | |
08.06.18 Četvrtfinale | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.06.18 2. kolo | vs. Katja Milas | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
05.06.18 1. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 6-0, 6-3 | detalj meča |