Japan
16.07.97, 26 Godina
16.07.97, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Japan
17.05.95, 28 Godina
11145 $
17.05.95, 28 Godina
11145 $
Satsuki Koike vs. Mihoki Miyahara - Međusobni mečevi
11.06.18 | 2. kolo kval. | Satsuki Koike | Mihoki Miyahara | 6-2, 6-2 | detalj meča | Gyeongsan | tvrda |
Satsuki Koike form & Mihoki Miyahara form
Satsuki Koike - Posljednji mečevi
W25 Makinohara - tepih | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Paula Badosa Gibert | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
08.10.19 kval. | vs. Ayaka Okuno | 7-5, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Kanako Osafune | 6-2, 2-6, 10-3 | detalj meča | |
W25 Taipei - tvrda | ||||
30.07.19 kval. | vs. Mana Kawamura | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
28.07.19 1. kolo kval. | vs. Kanako Osafune | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Olga Helmi | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Hyojung Yea | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Margarita Lazareva | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
02.04.19 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
01.04.19 kval. | vs. Pauline Demel | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
29.03.19 Četvrtfinale | vs. Alice Rame | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.03.19 2. kolo | vs. Chantal Skamlova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.03.19 1. kolo | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Susan Doldan | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
25.03.19 kval. | vs. Giulia Brighi | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Kerstin Peckl | 6-1, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
18.03.19 kval. | vs. Ani Vangelova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Daegu - tvrda | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Kotomi Takahata | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
19.06.18 kval. | vs. Chisa Hosonuma | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Warona Mdlulwa | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Se Jin Lee | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Gyeongsan - tvrda | ||||
16.06.18 Polufinale | vs. Hanna Chang | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.06.18 Četvrtfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 5-7, 6-3, 7-69 | detalj meča | |
14.06.18 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
13.06.18 1. kolo | vs. Fatima Bizhukova | 6-2, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
12.06.18 kval. | vs. Sujin Yoon | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Mihoki Miyahara | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Jeongyun Lee | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
Sangju - dvorana | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 6-2, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Fukuoka - tepih | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 1-6, 4-6 | detalj meča |
Mihoki Miyahara - Posljednji mečevi
Daegu - tvrda | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Chang Liu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Han-Bit Lee | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Gyeongsan - tvrda | ||||
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Satsuki Koike | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Kurume - tepih | ||||
14.05.18 2. kolo kval. | vs. Megumi Nishimoto | 6-2, 6-75, 1-6 | detalj meča | |
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Meina Aratake | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Fukuoka - tepih | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Chisa Hosonuma | 1-6, 6-70 | detalj meča | |
Nishi Tama - tvrda | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Chie Kezuka | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Sae Onishi | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
24.12.17 kval. | vs. Aldila Sutjiadi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
23.12.17 1. kolo kval. | vs. Wing Kiu Jacqueline Lam | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Hamamatsu - tepih | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Rion Itaya | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Haruka Kondo | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Makinohara - tepih | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Kyoto - dvorana | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Yuki Ando | 6-75, 6-76 | detalj meča | |
Nanao - tepih | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Marie Shindo | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Tsukuba - tvrda | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Megumi Nishimoto | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
25.07.17 1. kolo | vs. Venia Yeung | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Victoria - dvorana | ||||
22.06.17 2. kolo | vs. Jessica Ho | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.06.17 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Kofu - tvrda | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Marin Tanda | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Erika Sema | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Karuizawa - tepih | ||||
22.05.17 kval. | vs. Ramu Ueda | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
Kurume - tepih | ||||
15.05.17 1. kolo | vs. Riko Sawayanagi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Fukuoka - tepih | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Nagisa Imamura | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Gifu - tvrda | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 1-6, 7-67, 4-6 | detalj meča | |
Kofu - tvrda | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Aiko Yoshitomi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Nishi Tama - tvrda | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Mayu Iwai | 4-6, 0-4, - Mihoki Miyahara - odustajanje | detalj meča |