INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Clemence Fayol vs. Sarah-Rebecca Sekulic - Međusobni mečevi
09.06.17 | Četvrtfinale | Sarah-Rebecca Sekulic | Clemence Fayol | 7-5, 6-0 | detalj meča | Figueira Da | tvrda |
Clemence Fayol form & Sarah-Rebecca Sekulic form
Clemence Fayol - Posljednji mečevi
W80 Poitiers - dvorana | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Shoshyna | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
07.10.19 kval. | vs. Eden Silva | 6-3, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W15 Andrezieux - dvorana | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Arianne Hartono | 6-76, 5-7 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Diana Martynov | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
01.10.19 kval. | vs. Pauline Courcoux | 6-2, 6-75, 11-9 | detalj meča | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mironova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Nantes - dvorana | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 7-64, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Poitiers - dvorana | ||||
22.10.18 kval. | vs. Priscilla Heise | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Emma Lene | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Maria Herazo Gonzalez | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Joue Les - dvorana | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Cherboug En - dvorana | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.10.18 kval. | vs. Alicia Barnett | 6-77, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Aloise Dorey | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Clermont Ferrand - dvorana | ||||
24.09.18 kval. | vs. Julie Gervais | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Figueira Da - tvrda | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Irina Ramialison | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.07.18 kval. | vs. Lyudmyla Kichenok | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Luisa Pelayo | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Setubal - tvrda | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Anica Stabel | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Corroios Seixal - tvrda | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Kumi So | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Guimaraes - tvrda | ||||
28.06.18 2. kolo | vs. Alice Garcia | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.06.18 1. kolo | vs. Claudia Cianci | 6-0, 3-0, Claudia Cianci - odustajanje | detalj meča | |
Amarante - tvrda | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Theo Gravouil | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Les Franqueses - tvrda | ||||
21.05.18 kval. | vs. Meritxell Perera Ros | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stromova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Croissy Beaubourg - dvorana | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Cristiana Ferrando | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Macon - dvorana | ||||
28.02.18 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
22.02.18 2. kolo | vs. Pei-Chi Lee | 2-6, 0-6 | detalj meča |
Sarah-Rebecca Sekulic - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
04.03.24 kval. | vs. Aravane Rezai | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessia Rao | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Julie Belgraver | 7-5, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Anna Ulyashchenko | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
19.11.23 kval. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
14.08.23 kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 0-5, - Sarah-Rebecca Sekulic - odustajanje | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Kozerki - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Barcelona - tvrda | ||||
31.07.23 kval. | vs. Isabella Shinikova | 6-73, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W100 Figueira - tvrda | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
24.07.23 kval. | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
13.06.23 1. kolo kval. | vs. Malene Helgo | 6-0, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Caserta - zemlja | ||||
05.06.23 kval. | vs. Elena Malygina | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Tedesco | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Brescia - zemlja | ||||
30.05.23 kval. | vs. Anne Schaefer | 6-0, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Behulova | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
W100 Trnava - zemlja | ||||
08.05.23 kval. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-72, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
01.05.23 kval. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W40+H Calvi - tvrda | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
24.04.23 kval. | vs. Chloe Noel | 1-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Emina Bektas | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča |