MEČ
14.11.18 | 2. kolo | Sarah-Rebecca Sekulic | Anna Siskova | 6-3, 6-0 | Muzaffarnagar | trava |
STATISTIKE MEČA
Sarah-Rebecca Sekulic | Anna Siskova | |
1. servis % | 34/57 (60%) | 22/43 (51%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/34 (76%) | 13/22 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/23 (57%) | 7/21 (33%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 0/4 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/43 (53%) | 18/57 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/100 (62%) | 38/100 (38%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 7 |
Asovi | 2 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 2-2 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 4-2 | |
0-0, 40-30 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sarah-Rebecca Sekulic vs. Anna Siskova - Međusobni mečevi
14.11.18 | 2. kolo | Sarah-Rebecca Sekulic | Anna Siskova | 6-3, 6-0 | detalj meča | Muzaffarnagar | trava |
Sarah-Rebecca Sekulic form & Anna Siskova form
Sarah-Rebecca Sekulic - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
04.03.24 kval. | vs. Aravane Rezai | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessia Rao | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Julie Belgraver | 7-5, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Anna Ulyashchenko | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
19.11.23 kval. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
14.08.23 kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 0-5, - Sarah-Rebecca Sekulic - odustajanje | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Kozerki - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Barcelona - tvrda | ||||
31.07.23 kval. | vs. Isabella Shinikova | 6-73, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W100 Figueira - tvrda | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
24.07.23 kval. | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
13.06.23 1. kolo kval. | vs. Malene Helgo | 6-0, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Caserta - zemlja | ||||
05.06.23 kval. | vs. Elena Malygina | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Tedesco | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Brescia - zemlja | ||||
30.05.23 kval. | vs. Anne Schaefer | 6-0, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Behulova | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
W100 Trnava - zemlja | ||||
08.05.23 kval. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-72, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
01.05.23 kval. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W40+H Calvi - tvrda | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
24.04.23 kval. | vs. Chloe Noel | 1-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Emina Bektas | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča |
Anna Siskova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.03.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | - Anna Siskova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
08.10.23 kval. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
03.09.23 kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Kozerki - tvrda | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | detalj meča |