MEČ
27.01.20 | 2. kolo kval. | Sarah-Maude Fortin | Liisa Vehvilainen | 6-1, 6-0 | W15 Cancun | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Canada
19.06.02, 21 Godina
19.06.02, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Finland
29.04.01, 23 Godina
29.04.01, 23 Godina
Sarah-Maude Fortin vs. Liisa Vehvilainen - Međusobni mečevi
27.01.20 | 2. kolo kval. | Sarah-Maude Fortin | Liisa Vehvilainen | 6-1, 6-0 | detalj meča | W15 Cancun | tvrda |
Sarah-Maude Fortin form & Liisa Vehvilainen form
Sarah-Maude Fortin - Posljednji mečevi
W15 Cancun - tvrda | ||||
28.01.20 kval. | vs. Emma Davis | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Liisa Vehvilainen | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
14.12.19 Četvrtfinale | vs. Natsumi Kawaguchi | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
13.12.19 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 3-3, Emilie Lindh Gallagher - odustajanje | detalj meča | |
12.12.19 1. kolo | vs. Madison Appel | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
09.12.19 kval. | vs. Fernanda Castillo Huerta | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W60 Toronto - dvorana | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Saguenay - dvorana | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Francoise Abanda | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Catherine Leduc | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Holly Verner | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Saskatoon - tvrda | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Anna Morgina | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.07.19 kval. | vs. Nagi Hanatani | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Anya Chavez | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Saguenay - dvorana | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Anca Craciun | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Liisa Vehvilainen - Posljednji mečevi
W25 Malmo - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Clara Nilsson | 6-1, 0-5, - Liisa Vehvilainen - odustajanje | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.08.23 1. kolo | vs. Mia Chudejova | 3-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Saara Aerila | 7-610, 6-4 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Stella Remander | 4-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W15 San - tvrda | ||||
06.06.23 kval. | vs. Kayla Chung | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.06.23 1. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 7-5, 4-6, 13-11 | detalj meča | |
W15 Rancho - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Meghna Arun Kumar | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Maika M. Adair | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
09.08.22 kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 2-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.07.22 1. kolo | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Beatris Spasova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Quetzali Dafne Vazquez Montesinos | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Lubbock - tvrda | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Amy Zhu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Fort - tvrda | ||||
21.09.21 1. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
05.08.21 2. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
04.08.21 1. kolo | vs. Katriin Saar | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
03.08.21 kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 6-4, 3-6, 12-10 | detalj meča | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Desire Parn | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
29.07.21 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
28.07.21 1. kolo | vs. Marissa Minetti | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.07.21 kval. | vs. Clarissa Blomqvist | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Jerusalem - tvrda | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Ramat - tvrda | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 5-7, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
09.02.21 kval. | vs. Alexandra Azarko | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
02.02.21 kval. | vs. Ademi Amankeldi | 6-3, 6-76, 10-12 | detalj meča |