INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Suzan Lamens vs. Sarah Lee - Međusobni mečevi
29.01.18 | kval. | Sarah Lee | Suzan Lamens | 6-3, 6-4 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Suzan Lamens form & Sarah Lee form
Suzan Lamens - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
10.03.24 Finale | vs. Celine Naef | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-72, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Valentina Ryser | 6-1, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katie Volynets | 6-76, 6-74 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
31.12.23 kval. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-0, 3-0, Harmony Tan - odustajanje | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
30.11.23 Četvrtfinale | vs. Aliona Falei | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 7-5, 6-78, 6-1 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sara Saito | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-77, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Viktorija Golubic | 5-7, 7-5, 5-7 | detalj meča |
Sarah Lee - Posljednji mečevi
W25 Sunderland - dvorana | ||||
24.02.20 kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Fatima Ingrid Amartha Keita | 6-72, 6-75 | detalj meča | |
W25 Grenoble - dvorana | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Malibu - tvrda | ||||
14.01.20 1. kolo kval. | vs. Jwany Sherif | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
14.01.20 kval. | vs. Emiliana Arango | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Jiaxi Lu | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Jiangxue Han | 2-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Malibu - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Samantha Murray | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.11.19 kval. | vs. Gianna Pielet | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo kval. | vs. Yesica De Lucas | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W60 Toronto - dvorana | ||||
30.10.19 kval. | vs. Arianne Hartono | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Catherine Leduc | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Metepec - tvrda | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Stacey Fung | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W15 Metepec - tvrda | ||||
20.10.19 Finale | vs. Arisha Ladhani | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
19.10.19 Polufinale | vs. Stacey Fung | 1-6, 6-3, 7-62 | detalj meča | |
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Kelly Williford | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Karla Portalatin | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Claremont - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Rianna Valdes | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
08.10.19 kval. | vs. Midori Castillo Meza | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
08.10.19 2. kolo kval. | vs. Sybille Gauvain | 7-65, 7-68 | detalj meča | |
W60 Charleston - zemlja | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Barbara Gatica | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Templeton - tvrda | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Lorraine M. Guillermo | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Lubbock - tvrda | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Andrea Renee Villarreal | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
W15 Lawrence - tvrda | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Ayumi Miyamoto | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monzon - tvrda | ||||
07.05.19 kval. | vs. Zoe Kruger | 7-5, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Anita Wagner | 6-4, 3-0, Anita Wagner - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Lena Lutzeier | 0-6, 2-6 | detalj meča |