MEČ
26.11.19 | 1. kolo | Sarah Lee | Ho Ching Wu | 6-2, 6-2 | W15 Nonthaburi | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Sarah Lee | Ho Ching Wu | |
1. servis % | 32/55 (58%) | 27/45 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/32 (66%) | 9/27 (33%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/23 (52%) | 8/18 (44%) |
Osvojene break-lopte | 6/7 (86%) | 2/5 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/45 (62%) | 22/55 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/100 (61%) | 39/100 (39%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 5 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Sarah Lee | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
0-1 | Ho Ching Wu | |
0-0, 15-15, 30-15, A-40[BP] | ||
Sarah Lee | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
2-1 | Ho Ching Wu | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Sarah Lee | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Ho Ching Wu | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sarah Lee | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Ho Ching Wu | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Sarah Lee | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ho Ching Wu | |
0-0 | ||
Sarah Lee | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Ho Ching Wu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sarah Lee | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Ho Ching Wu | |
0-0, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Sarah Lee | 4-2 | |
0-0, 0-15 | ||
5-2 | Ho Ching Wu | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sarah Lee vs. Ho Ching Wu - Međusobni mečevi
26.11.19 | 1. kolo | Sarah Lee | Ho Ching Wu | 6-2, 6-2 | detalj meča | W15 Nonthaburi | tvrda |
Sarah Lee form & Ho Ching Wu form
Sarah Lee - Posljednji mečevi
W25 Sunderland - dvorana | ||||
24.02.20 kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Fatima Ingrid Amartha Keita | 6-72, 6-75 | detalj meča | |
W25 Grenoble - dvorana | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Malibu - tvrda | ||||
14.01.20 kval. | vs. Emiliana Arango | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.01.20 1. kolo kval. | vs. Jwany Sherif | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Jiaxi Lu | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Jiangxue Han | 2-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Malibu - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Samantha Murray | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.11.19 kval. | vs. Gianna Pielet | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo kval. | vs. Yesica De Lucas | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W60 Toronto - dvorana | ||||
30.10.19 kval. | vs. Arianne Hartono | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Catherine Leduc | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Metepec - tvrda | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Stacey Fung | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W15 Metepec - tvrda | ||||
20.10.19 Finale | vs. Arisha Ladhani | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
19.10.19 Polufinale | vs. Stacey Fung | 1-6, 6-3, 7-62 | detalj meča | |
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Kelly Williford | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Karla Portalatin | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Claremont - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Rianna Valdes | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
08.10.19 2. kolo kval. | vs. Sybille Gauvain | 7-65, 7-68 | detalj meča | |
08.10.19 kval. | vs. Midori Castillo Meza | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W60 Charleston - zemlja | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Barbara Gatica | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Templeton - tvrda | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Lorraine M. Guillermo | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Lubbock - tvrda | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Andrea Renee Villarreal | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
W15 Lawrence - tvrda | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Ayumi Miyamoto | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monzon - tvrda | ||||
07.05.19 kval. | vs. Zoe Kruger | 7-5, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Anita Wagner | 6-4, 3-0, Anita Wagner - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Lena Lutzeier | 0-6, 2-6 | detalj meča |
Ho Ching Wu - Posljednji mečevi
W15 Kuala - tvrda | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. I-Hsuan Cho | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yui Chikaraishi | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
03.03.24 Finale | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Riko Kikawada | 7-5, 4-3, Riko Kikawada - odustajanje | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Annemarie Lazar | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ramu Ueda | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Pawinee Ruamrak | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
05.02.24 kval. | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Yiming Dang | 1-6, 7-66, 6-2 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mia Slama | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Papamoa - tvrda | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Maya Joint | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.12.23 1. kolo | vs. Renee Zhang | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Wellington - tvrda | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Nanari Katsumi | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Yanni Liu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.10.23 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Zijun Jiang | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jiumeng Liu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Sara Sorribes Tormo | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sunam Jeong | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Na Hyun Kang | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Boyoung Jeong | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Soo Ha Jang | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
12.08.23 Polufinale | vs. Dayeon Back | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Kayo Nishimura | 6-3, 6-1 | detalj meča |