Russia
29.02.96, 28 Godina
29.02.96, 28 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Aida Kalimullina vs. Sara Tomic - Međusobni mečevi
04.05.16 | 1. kolo | Sara Tomic | Aida Kalimullina | 6-0, 6-1 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Aida Kalimullina form & Sara Tomic form
Aida Kalimullina - Posljednji mečevi
Kazan - zemlja | ||||
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Sabina Shaydullina | 0-6, 1-4, - Aida Kalimullina - odustajanje | detalj meča | |
Kazan - dvorana | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Polina Altukhova | 5-7, 1-2, - Aida Kalimullina - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
18.12.17 kval. | vs. Mariam Dalakishvili | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.12.17 2. kolo kval. | vs. Alena Yurchenko | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Jamie Jillissen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Minami Akiyama | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 2-6, 1-4, - Aida Kalimullina - odustajanje | detalj meča | |
Encarnacion - zemlja | ||||
08.11.17 2. kolo | vs. Barbara Gatica | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.11.17 1. kolo | vs. Eva Raszkiewicz | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
06.11.17 kval. | vs. Mariana Borges | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Asuncion - zemlja | ||||
30.10.17 1. kolo | vs. Francesca Jones | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Florencia Devincenti | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
30.10.17 kval. | vs. Maria Emilia Alfaro | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Lambare - zemlja | ||||
23.10.17 kval. | vs. Dolores Molina Portela | 6-70, 2-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.10.17 1. kolo | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Martina Rivero | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Carolina Garcia | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
09.10.17 kval. | vs. Juliana Jofre | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
20.09.17 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
14.09.17 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-4, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
12.09.17 1. kolo | vs. Farah Khalil | 1-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Catherine Shulman | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
15.11.16 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
14.11.16 kval. | vs. Varvara Kuznetsova | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
09.11.16 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Kazan - zemlja | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Valeriya Deminova | 4-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
04.05.16 1. kolo | vs. Sara Tomic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
26.04.16 1. kolo | vs. Agata Jadwiga Bienkowska | 6-1, 4-6, 3-6 | detalj meča |
Sara Tomic - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
29.08.20 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.20 1. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-4, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
29.07.20 1. kolo | vs. Annerly Poulos | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.07.20 1. kolo | vs. Annerly Poulos | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.07.20 1. kolo | vs. Olivia Tjandramulia | 0-6, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
28.06.20 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 0-5 | detalj meča | |
W25 Mildura - trava | ||||
07.03.20 Polufinale | vs. Marianna Zakarlyuk | 2-6, 7-65, 0-6 | detalj meča | |
06.03.20 2. kolo | vs. Alexandra Bozovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
06.03.20 Četvrtfinale | vs. Abbie Myers | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
05.03.20 1. kolo | vs. Amber Marshall | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
03.03.20 kval. | vs. Noelleda Ah San | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Evana Bowell | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Australian Open - tvrda | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Bendigo - tvrda | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 6-3, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Erina Hayashi | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
W25 Toowoomba - tvrda | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Olivia Rogowska | 3-6, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
08.10.19 1. kolo | vs. Chompoothip Jandakate | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Brisbane - tvrda | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 6-3, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
W60 Darwin - tvrda | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Michika Ozeki | 0-6, 7-64, 8-10 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 5-7, 6-4, 6-76 | detalj meča | |
W25 Canberra - zemlja | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Canberra - zemlja | ||||
17.03.19 1. kolo kval. | vs. Jennifer Elie | 1-6, 7-5, 11-13 | detalj meča | |
W25 Mildura - trava | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.03.19 1. kolo | vs. Jennifer Elie | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
05.03.19 kval. | vs. Alexandra Osborne | 6-3, 6-72, 10-2 | detalj meča | |
03.03.19 1. kolo kval. | vs. Lisa Mays | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Bendigo - tvrda | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Isabelle Wallace | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Toowoomba - tvrda | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
01.10.18 kval. | vs. Alison Bai | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Cyan Sun | 6-2, 6-2 | detalj meča |