INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sara Ottomano vs. Anna Pribylova - Međusobni mečevi
08.06.15 | 2. kolo kval. | Sara Ottomano | Anna Pribylova | 6-3, 7-5 | detalj meča | Minsk | zemlja |
Sara Ottomano form & Anna Pribylova form
Sara Ottomano - Posljednji mečevi
Verbier - zemlja | ||||
25.06.18 1. kolo | vs. Diana Martynov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
02.11.17 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | - | detalj meča | |
31.10.17 1. kolo | vs. Shahar Biran | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Nikoleta Antoniou Karademitrou | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Sion - zemlja | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Nina Stadler | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Montreux - zemlja | ||||
17.08.17 2. kolo | vs. Leonie Kung | 7-5, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
16.08.17 1. kolo | vs. Helene Scholsen | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
14.08.17 kval. | vs. Safiya Carrington | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Les Contamines - tvrda | ||||
27.07.17 2. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
26.07.17 1. kolo | vs. Chloe Cirotte | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Lenzerheide - zemlja | ||||
19.06.17 kval. | vs. Chiara Grimm | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Aline Thommen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
05.04.17 1. kolo | vs. Marine Partaud | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Mariella Minetti | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
03.04.17 kval. | vs. Alpha Ambaye | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Lena Reichel | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
27.02.17 kval. | vs. Margarita Skryabina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.17 2. kolo kval. | vs. Ziyu Wang | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Grenoble - dvorana | ||||
30.01.17 2. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Joana Eidukonyte | 6-1, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
02.12.16 Četvrtfinale | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.12.16 2. kolo | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
30.11.16 1. kolo | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
20.10.16 2. kolo | vs. Petra Januskova | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
18.10.16 1. kolo | vs. Laura Masic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
17.10.16 kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
17.10.16 2. kolo kval. | vs. Katarzyna Wysoczanska | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
10.10.16 kval. | vs. Kristina Ostojic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
10.10.16 2. kolo kval. | vs. Valentina Giavazzi | 6-2, 6-0 | detalj meča |
Anna Pribylova - Posljednji mečevi
W25 Oldenzaal - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
18.07.20 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.02.20 kval. | vs. Marie Villet | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Giulia Finocchiaro | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 6-74, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
12.12.19 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
05.10.19 Polufinale | vs. Noelia Zeballos | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Daniella Dimitrova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Franziska Sziedat | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Diana Chehoudi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Matilde Mariani | 6-1, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
16.09.19 kval. | vs. Daniella Dimitrova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Perla Nieuwboer | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Corina Mader | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Oldenzaal - zemlja | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Ipek Oz | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.08.19 kval. | vs. Kelia Le Bihan | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Salma Djoubri | 0-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Den - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.06.19 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 7-65, 7-64 | detalj meča | |
W15 Montemor - tvrda | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Angeles Moreno Barranquero | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Rome - zemlja | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Michaela Honcova | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | detalj meča |