Italy
10.08.90, 33 Godina
10.08.90, 33 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovenia
22.10.01, 22 Godina
22.10.01, 22 Godina
Sara Guglielminotti vs. Noka Juric - Međusobni mečevi
17.07.18 | 1. kolo kval. | Sara Guglielminotti | Noka Juric | 6-3, 6-2 | detalj meča | Baja | zemlja |
Sara Guglielminotti form & Noka Juric form
Sara Guglielminotti - Posljednji mečevi
Monastir - tvrda | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
10.12.18 kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.12.18 1. kolo kval. | vs. Arabella Koller | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
03.12.18 kval. | vs. Maria Titova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Diae El Jardi | 6-75, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 1-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Noelly Longi Nsimba | 7-5, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Haren - zemlja | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Dominique Karregat | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.18 1. kolo | vs. Megan Mccray | 2-1, Megan Mccray - odustajanje | detalj meča | |
27.08.18 kval. | vs. Paula Perez Garcia | 6-4, 6-72, 6-4 | detalj meča | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Zoi Meers | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Annick Verhaar | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Rotterdam - zemlja | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Isabelle Haverlag | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
21.08.18 kval. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Arabella Koller | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
Biella - zemlja | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-1, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Cristina Ene | 4-6, 7-5, 0-6 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
17.07.18 kval. | vs. Justyna Malatinska | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Torino - zemlja | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Daniella Dimitrova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Estelle Ionita | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Ines Benito | 6-3, Ines Benito - odustajanje | detalj meča | |
13.11.17 kval. | vs. Eirini Kontaki | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
06.11.17 kval. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Shelly Krolitzky | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Rotterdam - zemlja | ||||
23.08.17 1. kolo | vs. Lara Michel | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Noka Juric - Posljednji mečevi
W75 Maribor - dvorana | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-2, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Menuha Popovici | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Vladislava Andreevskaya | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.24 kval. | vs. Alina Granwehr | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Berin Yalcin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 6-74, 7-64, 0-6 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-0, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Aleyna Soyalp | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-4, 3-6, 10-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Anastasiia Kochelaevskaia | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Florencia Belen Moron | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Lisa Gruber | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sysoeva | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Denise Hrdinkova | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Daphnee Mpetshi Perricard | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Federica Urgesi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Salma Loudili | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Camilla Zanolini | 3-6, 3-6 | detalj meča |