Macedonia
12.04.96, 27 Godina
21674 $
12.04.96, 27 Godina
21674 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
10.08.90, 33 Godina
10.08.90, 33 Godina
Magdalena Stoilkovska vs. Sara Guglielminotti - Međusobni mečevi
10.12.18 | kval. | Sara Guglielminotti | Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | detalj meča | Monastir | tvrda |
Magdalena Stoilkovska form & Sara Guglielminotti form
Magdalena Stoilkovska - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Daria Kuczer | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 6-4, 7-65 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Jana Otzipka | 6-4, 6-75, 10-8 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-72, 8-10 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Nina Rudiukova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 5-7, 7-65 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Doroteja Petrovic | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Manca Pislak | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-1, Sabina Dadaciu - odustajanje | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
15.08.23 kval. | vs. Emma Tothova | 0-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Weronika Baszak | 6-75, 6-4, 2-0, Weronika Baszak - odustajanje | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
25.07.23 kval. | vs. Izabelle Persson | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-2, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
14.07.23 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 6-74, 0-2, - Magdalena Stoilkovska - odustajanje | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Dunja Maric | 7-67, 5-7, 6-1 | detalj meča |
Sara Guglielminotti - Posljednji mečevi
Monastir - tvrda | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
10.12.18 kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.12.18 1. kolo kval. | vs. Arabella Koller | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
03.12.18 kval. | vs. Maria Titova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Diae El Jardi | 6-75, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 1-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Noelly Longi Nsimba | 7-5, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Haren - zemlja | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Dominique Karregat | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.18 1. kolo | vs. Megan Mccray | 2-1, Megan Mccray - odustajanje | detalj meča | |
27.08.18 kval. | vs. Paula Perez Garcia | 6-4, 6-72, 6-4 | detalj meča | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Zoi Meers | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Annick Verhaar | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Rotterdam - zemlja | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Isabelle Haverlag | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
21.08.18 kval. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Arabella Koller | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
Biella - zemlja | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-1, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Cristina Ene | 4-6, 7-5, 0-6 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
17.07.18 kval. | vs. Justyna Malatinska | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Torino - zemlja | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Daniella Dimitrova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Estelle Ionita | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Ines Benito | 6-3, Ines Benito - odustajanje | detalj meča | |
13.11.17 kval. | vs. Eirini Kontaki | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
06.11.17 kval. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Shelly Krolitzky | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Rotterdam - zemlja | ||||
23.08.17 1. kolo | vs. Lara Michel | 3-6, 3-6 | detalj meča |