Italy
10.08.90, 33 Godina
10.08.90, 33 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
09.10.01, 22 Godina
09.10.01, 22 Godina
Sara Guglielminotti vs. Justyna Malatinska - Međusobni mečevi
17.07.18 | kval. | Sara Guglielminotti | Justyna Malatinska | 6-2, 6-3 | detalj meča | Baja | zemlja |
Sara Guglielminotti form & Justyna Malatinska form
Sara Guglielminotti - Posljednji mečevi
Monastir - tvrda | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
10.12.18 kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.12.18 1. kolo kval. | vs. Arabella Koller | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
03.12.18 kval. | vs. Maria Titova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Diae El Jardi | 6-75, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 1-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Noelly Longi Nsimba | 7-5, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Haren - zemlja | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Dominique Karregat | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.18 1. kolo | vs. Megan Mccray | 2-1, Megan Mccray - odustajanje | detalj meča | |
27.08.18 kval. | vs. Paula Perez Garcia | 6-4, 6-72, 6-4 | detalj meča | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Zoi Meers | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Annick Verhaar | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Rotterdam - zemlja | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Isabelle Haverlag | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
21.08.18 kval. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Arabella Koller | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
Biella - zemlja | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-1, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Cristina Ene | 4-6, 7-5, 0-6 | detalj meča | |
17.07.18 kval. | vs. Justyna Malatinska | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Torino - zemlja | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Daniella Dimitrova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Ines Benito | 6-3, Ines Benito - odustajanje | detalj meča | |
13.11.17 kval. | vs. Eirini Kontaki | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Estelle Ionita | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
06.11.17 kval. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Shelly Krolitzky | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Rotterdam - zemlja | ||||
23.08.17 1. kolo | vs. Lara Michel | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Justyna Malatinska - Posljednji mečevi
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Taisya Pachkaleva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Maria Lota Kaul | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Proese | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Silvia Njiric | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Bianka Bekefi | 6-710, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
10.09.19 kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Aliz Stumpf | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Olomouc - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
29.07.19 kval. | vs. Anastasia Bursa | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sandelfjord - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Olomouc - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pribylova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Zlatarova | 3-6, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.05.19 kval. | vs. Sofia Sharonova | 6-70, 4-6 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Angeliki Dermitzaki-Lambropoulou | 6-1, 2-0, Angeliki Dermitzaki-Lambropoulou - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tucepi - zemlja | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Andjela Sebrek | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Aneta Kulhankova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Jablonec Nad - tepih | ||||
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Frydek Mistek - zemlja | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
05.09.18 kval. | vs. Ramona Mataruga | 5-7, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Andreia Beberechi | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Diana Sumova | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Sandelfjord - zemlja | ||||
25.07.18 2. kolo | vs. Lisa Ponomar | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.07.18 1. kolo | vs. Emilie Elde | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
17.07.18 kval. | vs. Sara Guglielminotti | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Jablonec Nad - zemlja | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Katerina Krizova | 4-6, 4-6 | detalj meča |