MEČ
30.07.19 | kval. | Sara Gambogi | Giorgia Pinto | 6-0, 6-1 | W25 Sezze | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Sara Gambogi | Giorgia Pinto | |
1. servis % | 45/60 (75%) | 25/45 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/45 (62%) | 14/25 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/15 (67%) | 3/20 (15%) |
Osvojene break-lopte | 5/12 (42%) | 0/6 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/45 (62%) | 22/60 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/105 (63%) | 39/105 (37%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 6 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Sara Gambogi | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], A-40 | ||
5-0 | Giorgia Pinto | |
0-0 | ||
6-0 |
2 | ||
Sara Gambogi | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
1-0 | Giorgia Pinto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sara Gambogi | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
3-0 | Giorgia Pinto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sara Gambogi | 4-0 | |
0-0, 40-30, 40-40 | ||
5-0 | Giorgia Pinto | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0 | ||
6-0 | Giorgia Pinto | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sara Gambogi vs. Giorgia Pinto - Međusobni mečevi
30.07.19 | kval. | Sara Gambogi | Giorgia Pinto | 6-0, 6-1 | detalj meča | W25 Sezze | zemlja |
Sara Gambogi form & Giorgia Pinto form
Sara Gambogi - Posljednji mečevi
W25 Selva - dvorana | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-1, 2-10 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Pescara - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
10.03.21 kval. | vs. Jade Bornay | 6-4, 6-74, 4-10 | detalj meča | |
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Jillian Louise Roa | 5-7, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
15.12.20 1. kolo | vs. Laura Mair | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
14.12.20 kval. | vs. Verena Meliss | 6-1, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
13.12.20 1. kolo kval. | vs. Alice Volpe | 6-2, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
05.11.20 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.11.20 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 3-6, 7-63, 6-3 | detalj meča | |
02.11.20 kval. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.10.20 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
26.10.20 kval. | vs. Victoria Kalaitzis | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Grado - zemlja | ||||
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Kimberley Zimmermann | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Trieste - zemlja | ||||
31.08.20 kval. | vs. Angelica Raggi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-4, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
24.08.20 kval. | vs. Angelica Raggi | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
23.06.20 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
28.01.20 kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Monika Kilnarova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 6-2, 6-0 | detalj meča |
Giorgia Pinto - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Marie Vogt | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Laura Mair | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Paula Arias Manjon | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Candela Aparisi Gonzalez-Vallarino | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Irina Balus | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 6-3, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Stefanie Auer | 6-1, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Emma Slavikova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Claudia Gasparovic | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Linda Salvi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Zaragoza - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Ashley Lahey | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Claudia Ferrer Perez | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Bertoldo | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Chiara Talleri | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.08.23 kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 4-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Andrea Obradovic | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Oumaima Aziz | 6-4, 7-60 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Vittoria Modesti | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Klara Veldman | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča |