MEČ
29.07.19 | 1. kolo kval. | Sara Gambogi | Benedetta Ortenzi | 6-0, 6-1 | W25 Sezze | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
13.11.02, 21 Godina
13.11.02, 21 Godina
Sara Gambogi vs. Benedetta Ortenzi - Međusobni mečevi
29.07.19 | 1. kolo kval. | Sara Gambogi | Benedetta Ortenzi | 6-0, 6-1 | detalj meča | W25 Sezze | zemlja |
Sara Gambogi form & Benedetta Ortenzi form
Sara Gambogi - Posljednji mečevi
W25 Selva - dvorana | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-1, 2-10 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Pescara - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
10.03.21 kval. | vs. Jade Bornay | 6-4, 6-74, 4-10 | detalj meča | |
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Jillian Louise Roa | 5-7, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
15.12.20 1. kolo | vs. Laura Mair | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
14.12.20 kval. | vs. Verena Meliss | 6-1, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
13.12.20 1. kolo kval. | vs. Alice Volpe | 6-2, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
05.11.20 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.11.20 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 3-6, 7-63, 6-3 | detalj meča | |
02.11.20 kval. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.10.20 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
26.10.20 kval. | vs. Victoria Kalaitzis | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Grado - zemlja | ||||
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Kimberley Zimmermann | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Trieste - zemlja | ||||
31.08.20 kval. | vs. Angelica Raggi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-4, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
24.08.20 kval. | vs. Angelica Raggi | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
23.06.20 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
28.01.20 kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Monika Kilnarova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 6-2, 6-0 | detalj meča |
Benedetta Ortenzi - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 kval. | vs. Sada Nahimana | 1-6, - Benedetta Ortenzi - odustajanje | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Alessandra Pezzulla | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.10.23 kval. | vs. Karolina Krajmer | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Anja Bebic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Fiano - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Aurora Urso | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Antonia Aragosa | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Alexia Lavinia Puiac | 6-4, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
13.06.23 kval. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Kaja Najzer | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
02.05.23 kval. | vs. Alice Gubertini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Irene Lavino | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.04.23 kval. | vs. Brittany Collens | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sabrina Tolstova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
29.11.22 kval. | vs. Rebeka Antal | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Svea Voigt | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Noka Juric | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Zeynep Canturk | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.22 kval. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.10.22 kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 4-6, 6-0, 0-10 | detalj meča | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Agnieszka Olszewska | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
12.10.22 1. kolo | vs. Francesca Dell'Edera | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča |