Turkey
26.11.96, 27 Godina
26.11.96, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
04.07.94, 29 Godina
04.07.94, 29 Godina
Gizem Ates vs. Sara Eccel - Međusobni mečevi
21.02.11 | 1. kolo kval. | Sara Eccel | Gizem Ates | 6-1, 6-0 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Gizem Ates form & Sara Eccel form
Gizem Ates - Posljednji mečevi
W15 Antalya - tvrda | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
19.10.15 kval. | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
12.10.15 1. kolo | vs. Chiara Grimm | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
05.01.15 kval. | vs. Linda Guerzize | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
05.01.15 1. kolo | vs. Sara Cvorovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
05.05.14 1. kolo | vs. Ximena Hermoso | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
07.04.14 1. kolo | vs. Melis Sezer | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
31.03.14 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
24.03.14 1. kolo kval. | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
25.11.13 1. kolo | vs. Alyona Sotnikova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
18.11.13 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
11.11.13 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
04.11.13 2. kolo | vs. Martina Kubicikova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.11.13 1. kolo | vs. Ioana Bogdan | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
28.10.13 1. kolo | vs. Ekaterina Manekina | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Istanbul - tvrda | ||||
01.07.13 1. kolo | vs. Stefana Andrei | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
Istanbul - tvrda | ||||
24.06.13 1. kolo | vs. Agustina Otegui | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Istanbul - tvrda | ||||
17.06.13 1. kolo | vs. Shelby Talcott | 1-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
17.06.13 kval. | vs. Ypek Byrol | 2-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
18.02.13 1. kolo | vs. Sultan Gonen | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Istanbul - dvorana | ||||
24.12.12 kval. | vs. Melis Bayraktaroglu | 6-3, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
24.12.12 1. kolo kval. | vs. Iulia Truca | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
Istanbul - dvorana | ||||
29.10.12 1. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Istanbul - dvorana | ||||
31.10.11 1. kolo kval. | vs. Andreea-Roxana Vaideanu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Istanbul - tvrda | ||||
08.08.11 1. kolo kval. | vs. Sultan Gonen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Istanbul - tvrda | ||||
02.05.11 1. kolo | vs. Ksenia Milevskaya | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
25.04.11 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
18.04.11 1. kolo kval. | vs. Sylwia Zagorska | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
21.03.11 1. kolo kval. | vs. Ola Abou Zekry | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
14.03.11 | vs. Lucia Sandrini | 1-6, 0-6 | detalj meča |
Sara Eccel - Posljednji mečevi
Heraklion - tvrda | ||||
20.10.14 2. kolo kval. | vs. Nikola Schweinerova | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
20.10.14 kval. | vs. Dalma Galfi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
13.10.14 kval. | vs. Simona Heinova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
13.10.14 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
13.10.14 2. kolo kval. | vs. Beladora Matallah | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Madrid - tvrda | ||||
22.09.14 1. kolo | vs. Caroline Werner | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Duino Aurisina - zemlja | ||||
18.08.14 kval. | vs. Sveva Mazzari | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
18.08.14 2. kolo kval. | vs. Maria Masini | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Innsbruck - zemlja | ||||
11.08.14 2. kolo kval. | vs. Marlies Szupper | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Rovereto - zemlja | ||||
28.07.14 1. kolo | vs. Giada Clerici | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
28.07.14 2. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 7-5, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Rome - zemlja | ||||
23.06.14 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
23.06.14 kval. | vs. Yasmine Guimaraes | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Caserta - zemlja | ||||
19.05.14 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
21.04.14 kval. | vs. Marcella Cucca | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
21.04.14 1. kolo | vs. Alexandria Stiteler | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
14.04.14 1. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
17.03.14 1. kolo | vs. Prarthana Thombare | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
10.03.14 1. kolo | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Heraklion - tepih | ||||
11.11.13 1. kolo | vs. Marina Lazic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.11.13 2. kolo | vs. Csilla Borsanyi | 6-3, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Heraklion - tepih | ||||
04.11.13 1. kolo | vs. Oleksandra Piskun | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.11.13 2. kolo | vs. Natalia Siedliska | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
23.09.13 1. kolo kval. | vs. Chiara Pascale | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.09.13 kval. | vs. Alessia D'Auria | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
23.09.13 1. kolo | vs. Quirine Lemoine | 6-77, 1-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
16.09.13 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
16.09.13 2. kolo kval. | vs. Lisa Bastianello | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
16.09.13 kval. | vs. Marianna Natali | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
16.09.13 Četvrtfinale | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 3-6 | detalj meča |