MEČ
02.09.19 | 1. kolo kval. | Sara Cakarevic | Olivia Sonnekus-Williams | 6-3, 6-0 | W60 Montreux | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Sara Cakarevic | Olivia Sonnekus-Williams | |
1. servis % | 28/48 (58%) | 12/44 (27%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/28 (64%) | 6/12 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/20 (45%) | 8/32 (25%) |
Osvojene break-lopte | 7/9 (78%) | 2/7 (29%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/44 (68%) | 21/48 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/92 (62%) | 35/92 (38%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 9 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Olivia Sonnekus-Williams | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Sara Cakarevic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
2-0 | Olivia Sonnekus-Williams | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Sara Cakarevic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Olivia Sonnekus-Williams | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-2 | Olivia Sonnekus-Williams | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Sara Cakarevic | 5-2 | |
0-0, 0-15 | ||
5-3 | Olivia Sonnekus-Williams | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Sara Cakarevic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15, 40-40 | ||
1-0 | Olivia Sonnekus-Williams | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Sara Cakarevic | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Olivia Sonnekus-Williams | |
Sara Cakarevic | 5-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
United Kingdom
20.09.00, 23 Godina
20.09.00, 23 Godina
Sara Cakarevic vs. Olivia Sonnekus-Williams - Međusobni mečevi
02.09.19 | 1. kolo kval. | Sara Cakarevic | Olivia Sonnekus-Williams | 6-3, 6-0 | detalj meča | W60 Montreux | zemlja |
Sara Cakarevic form & Olivia Sonnekus-Williams form
Sara Cakarevic - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 6-3, 7-68 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Camilla Gennaro | 6-4, 6-711, 0-2, - Sara Cakarevic - odustajanje | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Amina Anshba | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
25.01.24 3. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
24.01.24 2. kolo | vs. Camilla Zanolini | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
20.01.24 Polufinale | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Camila Romero | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Weronika Baszak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Divine Dasam Nweke | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Nina Vargova | 4-6, 7-61, 10-7 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
22.07.23 Polufinale | vs. Lea Boskovic | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Yuliya Hatouka | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.07.23 3. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
19.07.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-3, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo | vs. Jana Denisenko | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Daniela Seguel | 7-64, 4-6, 1-6 | detalj meča |
Olivia Sonnekus-Williams - Posljednji mečevi
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Petrova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Alice Tubello | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Luniuska Delgado | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
29.10.18 kval. | vs. Helena Jansen Figueras | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Vittoria Pastorino | 1-3, Vittoria Pastorino - odustajanje | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Sathwika Sama | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Badenweiler - zemlja | ||||
04.09.18 kval. | vs. Evita Ramirez | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Woking - tvrda | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Les Contamines - tvrda | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Chiara Lommer | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Dijon - tvrda | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Verbier - zemlja | ||||
24.06.18 kval. | vs. Jessie Aney | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Maria Michaela Fiacan | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Klosters - zemlja | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Maria Michaela Fiacan | 6-76, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
17.06.18 kval. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
10.05.18 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.05.18 1. kolo | vs. Katja Milas | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Gonesse - zemlja | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 7-64, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Palmanova - zemlja | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Maya Tahan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Lia Haas | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Vinaros - zemlja | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Sant Cugat - zemlja | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Jiayun Zhu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Roja De - zemlja | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
20.09.17 1. kolo | vs. Eleni Daniilidou | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Don Benito - tepih | ||||
17.07.17 kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Beatrice Kight | 5-3, Beatrice Kight - odustajanje | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Ines Benito | 4-6, 7-64, 6-76 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 0-6 | detalj meča |