MEČ
18.07.17 | 1. kolo | Sara Cakarevic | Eleni Kordolaimi | 6-3, 6-2 | Imola | tepih |
STATISTIKE MEČA
Sara Cakarevic | Eleni Kordolaimi | |
1. servis % | 35/50 (70%) | 27/51 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/35 (69%) | 15/27 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/15 (47%) | 6/24 (25%) |
Osvojene break-lopte | 6/14 (43%) | 3/6 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/51 (59%) | 19/50 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/101 (60%) | 40/101 (40%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 8 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sara Cakarevic vs. Eleni Kordolaimi - Međusobni mečevi
18.07.17 | 1. kolo | Sara Cakarevic | Eleni Kordolaimi | 6-3, 6-2 | detalj meča | Imola | tepih |
Sara Cakarevic form & Eleni Kordolaimi form
Sara Cakarevic - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Ayda Altuntas | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
07.04.24 Finale | vs. Carson Branstine | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.04.24 Polufinale | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Isabella Shinikova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Matilde Mariani | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
28.03.24 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 6-3, 7-68 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Camilla Gennaro | 6-4, 6-711, 0-2, - Sara Cakarevic - odustajanje | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Amina Anshba | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
25.01.24 3. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
24.01.24 2. kolo | vs. Camilla Zanolini | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
20.01.24 Polufinale | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Camila Romero | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Weronika Baszak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Divine Dasam Nweke | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Nina Vargova | 4-6, 7-61, 10-7 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
22.07.23 Polufinale | vs. Lea Boskovic | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |
Eleni Kordolaimi - Posljednji mečevi
W25 Santa - zemlja | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Daria Shalamanova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
28.03.23 kval. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Maria Tenase | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
14.03.23 kval. | vs. Xinxin Yao | 6-3, 5-7, 10-12 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Tianmi Mi | 2-6, 7-64, 10-3 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.02.23 kval. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 3-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.23 kval. | vs. Daria Yesypchuk | 5-7, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Sara Pantelic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
24.01.23 kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Monastir - tvrda | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Alice Rame | 2-5, - Eleni Kordolaimi - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.11.22 Polufinale | vs. Merna Refaat | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.11.22 Četvrtfinale | vs. Yufei Ren | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
03.11.22 2. kolo | vs. Alexa Volkov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.11.22 1. kolo | vs. Oceane Babel | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
01.11.22 kval. | vs. Maria Kalyakina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Manon Leonard | 6-75, 3-6 | detalj meča |