Czech Republic
18.06.98, 25 Godina
18.06.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Anna Maria Kalavska vs. Sara Cakarevic - Međusobni mečevi
24.04.17 | 1. kolo kval. | Sara Cakarevic | Anna Maria Kalavska | 6-0, Sara Cakarevic - odustajanje | detalj meča | Santa Margherita | zemlja |
Anna Maria Kalavska form & Sara Cakarevic form
Anna Maria Kalavska - Posljednji mečevi
Santa Margherita - zemlja | ||||
02.05.17 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 0-6, - Anna Maria Kalavska - odustajanje | detalj meča | |
Tampa - zemlja | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Sophia Hatton | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Orlando - zemlja | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Theresa Anderson | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Surprise - tvrda | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Nicole Frenkel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Oslo - dvorana | ||||
31.10.16 1. kolo | vs. Helene Heiberg | 7-5, 6-76, 1-6 | detalj meča | |
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Marthina Diyani Schwencke | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
31.10.16 kval. | vs. Teresia Londol | 7-62, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
Loughborough - dvorana | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Eden Richardson | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Ismaning - tepih | ||||
17.10.16 2. kolo kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Eden Sophie Schlagenhauf | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.09.16 kval. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
21.09.16 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Alphen aan - zemlja | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Liza Lebedzeva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.09.16 kval. | vs. Diana Popescu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Melanie Vlak | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Sion - zemlja | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Sterner | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Emilija Ceranic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Julia Thiem | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Alessia Dario | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Shou Na Mu | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Hodmezovasarhely - zemlja | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
09.05.16 kval. | vs. Deborah Cruciani | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
03.05.16 1. kolo | vs. Camilla Scala | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
26.04.16 1. kolo | vs. Pia Konig | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
25.04.16 kval. | vs. Sarah Stoerbrauck | 6-2, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Manama - tvrda | ||||
28.03.16 kval. | vs. Rosalie Van Der Hoek | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Francesca Wilkes | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Sara Cakarevic - Posljednji mečevi
W35 Hammamet - zemlja | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Camilla Gennaro | 6-4, 6-711, 0-2, - Sara Cakarevic - odustajanje | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Amina Anshba | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
25.01.24 3. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
24.01.24 2. kolo | vs. Camilla Zanolini | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
20.01.24 Polufinale | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Camila Romero | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Weronika Baszak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Divine Dasam Nweke | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Nina Vargova | 4-6, 7-61, 10-7 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
22.07.23 Polufinale | vs. Lea Boskovic | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Yuliya Hatouka | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.07.23 3. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
19.07.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-3, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo | vs. Jana Denisenko | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Daniela Seguel | 7-64, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Helena Mohamed | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
13.06.23 kval. | vs. Christina Rosca | 4-6, 3-6 | detalj meča |