INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alyona Sotnikova vs. Sara Cakarevic - Međusobni mečevi
30.04.16 | Polufinale | Sara Cakarevic | Alyona Sotnikova | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | Heraklion | tvrda |
Alyona Sotnikova form & Sara Cakarevic form
Alyona Sotnikova - Posljednji mečevi
Sumter - tvrda | ||||
13.06.17 1. kolo | vs. Chanel Simmonds | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Bethany Beach - zemlja | ||||
07.06.17 1. kolo | vs. Ashley Kratzer | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Indian Harbour - zemlja | ||||
11.04.17 1. kolo | vs. Kristie Ahn | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Scottsdale - tvrda | ||||
02.11.16 1. kolo | vs. Sesil Karatantcheva | 1-6, 5-6, - Alyona Sotnikova - odustajanje | detalj meča | |
31.10.16 kval. | vs. Jan Abaza | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
31.10.16 2. kolo kval. | vs. Mara Schmidt | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Macon - tvrda | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Lindsay Lee-Waters | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
24.10.16 2. kolo kval. | vs. Jessica Ho | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
24.10.16 kval. | vs. Alexandra Mueller | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
14.09.16 2. kolo | vs. Olga Doroshina | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.16 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
07.09.16 2. kolo | vs. Mariya Koryttseva | 6-1, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.16 1. kolo | vs. Lusine Avanesyan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Kharkiv - zemlja | ||||
23.08.16 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 1-6, 6-1, 0-6 | detalj meča | |
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Darya Chernetsova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
22.08.16 kval. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Kharkiv - zemlja | ||||
19.08.16 Polufinale | vs. Ilona Kremen | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.08.16 Četvrtfinale | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
17.08.16 2. kolo | vs. Veronika Kapshay | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
16.08.16 1. kolo | vs. Angelina Shakhraychuk | 6-1, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
31.07.16 Finale | vs. Veronika Kudermetova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.07.16 Polufinale | vs. Polina Monova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
29.07.16 Četvrtfinale | vs. Anastasiya Vasylyeva | 4-6, 7-65, 6-1 | detalj meča | |
28.07.16 2. kolo | vs. Natela Dzalamidze | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.07.16 1. kolo | vs. Angelina Gabueva | 1-6, 7-64, 6-1 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
23.07.16 Polufinale | vs. Valeria Savinykh | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
20.07.16 Četvrtfinale | vs. Lusine Avanesyan | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.07.16 2. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.07.16 1. kolo | vs. Vera Sakalouskaya | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
28.06.16 1. kolo | vs. Suzy Larkin | 6-75, 0-1, - Alyona Sotnikova - odustajanje | detalj meča |
Sara Cakarevic - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 6-3, 7-68 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Camilla Gennaro | 6-4, 6-711, 0-2, - Sara Cakarevic - odustajanje | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Amina Anshba | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
25.01.24 3. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
24.01.24 2. kolo | vs. Camilla Zanolini | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
20.01.24 Polufinale | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Camila Romero | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Weronika Baszak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Divine Dasam Nweke | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Nina Vargova | 4-6, 7-61, 10-7 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
22.07.23 Polufinale | vs. Lea Boskovic | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Yuliya Hatouka | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.07.23 3. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
19.07.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-3, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo | vs. Jana Denisenko | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Daniela Seguel | 7-64, 4-6, 1-6 | detalj meča |