MEČ
14.10.19 | 2. kolo kval. | Sapfo Sakellaridi | Vladislava Petrovskaia | 3-6, 6-4, 10-2 | W15 Antalya | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
11.03.03, 21 Godina
11.03.03, 21 Godina
Sapfo Sakellaridi vs. Vladislava Petrovskaia - Međusobni mečevi
14.10.19 | 2. kolo kval. | Sapfo Sakellaridi | Vladislava Petrovskaia | 3-6, 6-4, 10-2 | detalj meča | W15 Antalya | tvrda |
Sapfo Sakellaridi form & Vladislava Petrovskaia form
Sapfo Sakellaridi - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 6-77, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.03.24 Finale | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Polina Leykina | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Nikola Breckova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Marcelina Podlinska | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Leykina | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Rositsa Dencheva | 1-5, - Sapfo Sakellaridi - odustajanje | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Laura Mair | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Pauline Payet | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Luisa Hrda | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Ruien Zhang | 2-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Emma Lene | 5-7, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeel Desai | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 7-67, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 7-63, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
26.12.23 1. kolo | vs. Suhitha Maruri | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Vladislava Petrovskaia - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.21 2. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 6-76, 6-71 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Laura Vasilescu | 1-6, 6-4, 11-9 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Darina Leonenko | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.02.20 kval. | vs. Linda Sevcikova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Laura Beresova | 1-6, 6-0, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Carla Touly | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Nevena Sokovic | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Roni Lior | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 4-6, 2-10 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Petrova | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
17.09.19 kval. | vs. Avelina Sayfetdinova | 4-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Darya Gaifullina | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Nasty Surkova | 6-4, 6-3 | detalj meča |