Sweden
11.12.00, 23 Godina
11.12.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Jacquline Nylander Altelius vs. Sapfo Sakellaridi - Međusobni mečevi
11.03.19 | 1. kolo kval. | Sapfo Sakellaridi | Jacquline Nylander Altelius | 6-2, 6-4 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Jacquline Nylander Altelius form & Sapfo Sakellaridi form
Jacquline Nylander Altelius - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Emma Slavikova | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Margherita Marcon | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Dimitra Georgakopoulou | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 4-6, 6-1, 6-10 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, Prisha Vyas - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 6-2, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 5-7, 2-10 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Fredrika Runstrom | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Olivia Bergler | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Kamila Kashaeva | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Danderyd - zemlja | ||||
09.08.22 kval. | vs. Madison Bourguignon | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Daniella Nylander | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
11.07.22 kval. | vs. Emma Wilson | 1-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Kate Mansfield | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
03.08.21 kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Dejnozkova | 6-4, 4-6, 10-8 | detalj meča |
Sapfo Sakellaridi - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 6-77, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.03.24 Finale | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Polina Leykina | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Nikola Breckova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Marcelina Podlinska | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Leykina | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Rositsa Dencheva | 1-5, - Sapfo Sakellaridi - odustajanje | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Laura Mair | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Pauline Payet | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Luisa Hrda | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Ruien Zhang | 2-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Emma Lene | 5-7, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeel Desai | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 7-67, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 7-63, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
26.12.23 1. kolo | vs. Suhitha Maruri | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | detalj meča |