MEČ
16.12.18 | kval. | Sapfo Sakellaridi | Adelina Krueger | 6-0, 6-2 | Ortisei | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Sapfo Sakellaridi | Adelina Krueger | |
1. servis % | 30/38 (79%) | 26/47 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/30 (67%) | 12/26 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/8 (75%) | 6/21 (29%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/47 (62%) | 12/38 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/85 (65%) | 30/85 (35%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 6 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Sapfo Sakellaridi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Adelina Krueger | |
2-0 | Adelina Krueger | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
3-0 | Adelina Krueger | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
4-0 | Adelina Krueger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Adelina Krueger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 1-1 | |
0-0, 40-30 | ||
2-1 | Adelina Krueger | |
3-1 | Adelina Krueger | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Adelina Krueger | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
5-2 | Adelina Krueger | |
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
24.07.00, 23 Godina
24.07.00, 23 Godina
Sapfo Sakellaridi vs. Adelina Krueger - Međusobni mečevi
16.12.18 | kval. | Sapfo Sakellaridi | Adelina Krueger | 6-0, 6-2 | detalj meča | Ortisei | dvorana |
Sapfo Sakellaridi form & Adelina Krueger form
Sapfo Sakellaridi - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 6-77, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.03.24 Finale | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Polina Leykina | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Nikola Breckova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Marcelina Podlinska | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Leykina | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Rositsa Dencheva | 1-5, - Sapfo Sakellaridi - odustajanje | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Laura Mair | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Pauline Payet | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Luisa Hrda | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Ruien Zhang | 2-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Emma Lene | 5-7, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeel Desai | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 7-67, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 7-63, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
26.12.23 1. kolo | vs. Suhitha Maruri | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Adelina Krueger - Posljednji mečevi
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Vienna - zemlja | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.05.21 2. kolo | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.05.21 1. kolo | vs. Sophie Greiner | 2-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
17.05.21 kval. | vs. Anna Popescu | 2-6, 6-1, 4-10 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Kyriaki Mitsou | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Billon | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Lea Tholey | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W60+H Saint - zemlja | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Montemor - tvrda | ||||
31.08.20 kval. | vs. Svenja Ochsner | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Marie Lou Faoro | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Ema Bolebruchova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Sinead Lohan | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 1-6, 10-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.02.20 kval. | vs. Laura Svatikova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-75, 6-1, 11-9 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Majda Ajradini | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Diana Krasnova | 6-4, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
09.12.19 kval. | vs. Stefana Lazar | 1-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Ifigeneia Kafka | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Jablonec - tepih | ||||
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 4-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Lidia Moreno Arias | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Oslo - dvorana | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
10.09.19 kval. | vs. Anastasia Shaulskaya | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Taddia | 6-3, 6-0 | detalj meča |