MEČ
16.10.19 | 1. kolo | Sandra Samir | Emma Van Poppel | 6-0, 6-3 | W25 Lagos | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Sandra Samir | Emma Van Poppel | |
1. servis % | 30/47 (64%) | 28/47 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/30 (80%) | 12/28 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/17 (59%) | 7/19 (37%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/47 (60%) | 13/47 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/94 (66%) | 32/94 (34%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 2 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Sandra Samir | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Emma Van Poppel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sandra Samir | 2-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Emma Van Poppel | |
Sandra Samir | 5-0 | |
6-0 |
2 | ||
0-0 | Emma Van Poppel | |
Sandra Samir | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Sandra Samir | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Emma Van Poppel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sandra Samir | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Emma Van Poppel | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Sandra Samir | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Emma Van Poppel | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, 40-A | ||
Sandra Samir | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Holland
01.02.01, 23 Godina
01.02.01, 23 Godina
Sandra Samir vs. Emma Van Poppel - Međusobni mečevi
21.09.23 | 2. kolo | Sandra Samir | Emma Van Poppel | 6-2, 6-2 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
16.10.19 | 1. kolo | Sandra Samir | Emma Van Poppel | 6-0, 6-3 | detalj meča | W25 Lagos | tvrda |
Sandra Samir form & Emma Van Poppel form
Sandra Samir - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gaia Parravicini | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.03.24 Finale | vs. Laura Samsonova | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Alisa Kummel | 6-1, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.02.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Sarah Van Emst | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Annelin Bakker | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 7-610 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.12.23 Polufinale | vs. Kira Pavlova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Alisa Kummel | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Margherita Marcon | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Emma Van Poppel - Posljednji mečevi
W15 Montreal - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Ana Grubor | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Brossard - dvorana | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Jada Bui | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Nina Potocnik | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. Tatyana Nikolenko | 6-4, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Julia Peer | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anna Sedysheva | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.12.23 kval. | vs. Elizaveta Koklina | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Stacy Chepkemei Yego | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
11.12.23 kval. | vs. Ametmarie Perez | 6-73, 7-66, 6-10 | detalj meča | |
W40 Veracruz - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Carolyn Campana | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Guadalajara - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-4, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Katya Ramirez | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Rebeca Pereira | 7-62, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Oziera Ahmad | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Paula Cembranos | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Adi Gavish | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Isabelle Cherny | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
20.08.23 2. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | - Emma Van Poppel - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Mathilde Lollia | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ella Kordik | 7-5, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 0-6 | detalj meča |