MEČ
15.11.19 | Četvrtfinale | Sandra Samir | Ellen Allgurin | 6-1, 6-1 | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Sandra Samir | Ellen Allgurin | |
1. servis % | 20/33 (61%) | 29/44 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/20 (85%) | 12/29 (41%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/13 (85%) | 8/15 (53%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/44 (55%) | 5/33 (15%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 52/77 (68%) | 25/77 (32%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
3-0 | Ellen Allgurin | |
0-0 | ||
Sandra Samir | 4-0 | |
5-0 | Ellen Allgurin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sandra Samir | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Ellen Allgurin | |
0-0, 0-15 | ||
Sandra Samir | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Ellen Allgurin | |
0-0, 15-15, 15-30, A-40[BP] | ||
Sandra Samir | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
3-1 | Ellen Allgurin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sandra Samir | 4-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Ellen Allgurin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sandra Samir vs. Ellen Allgurin - Međusobni mečevi
15.11.19 | Četvrtfinale | Sandra Samir | Ellen Allgurin | 6-1, 6-1 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Sandra Samir form & Ellen Allgurin form
Sandra Samir - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gaia Parravicini | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.03.24 Finale | vs. Laura Samsonova | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Alisa Kummel | 6-1, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.02.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Sarah Van Emst | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Annelin Bakker | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 7-610 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.12.23 Polufinale | vs. Kira Pavlova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Alisa Kummel | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Margherita Marcon | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Ellen Allgurin - Posljednji mečevi
W25 Sunderland - dvorana | ||||
24.02.20 kval. | vs. Lou Adler | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Petra Januskova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.11.19 kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-1, 6-73, 8-10 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Arabella Koller | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.11.19 Četvrtfinale | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.11.19 2. kolo | vs. Corina Mader | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
12.11.19 kval. | vs. Chiara Catini | 6-73, 6-4, 12-10 | detalj meča | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Stockholm - dvorana | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.10.19 kval. | vs. Olivia Malm | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Helena Narmont | 2-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W15 Stockholm - dvorana | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Julita Saner | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Navi Mumbai - tvrda | ||||
18.12.17 1. kolo kval. | vs. Sai Chamarthi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
18.12.17 kval. | vs. Olga Doroshina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Pune - tvrda | ||||
11.12.17 kval. | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Erin Routliffe | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Solapur - tvrda | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Ana Veselinovic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Bendigo - tvrda | ||||
06.11.17 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Cairns - tvrda | ||||
12.10.17 2. kolo | vs. Abigail Tere-Apisah | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.10.17 1. kolo | vs. Anne-Marie Medcalf | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Toowoomba - tvrda | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-0, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
02.10.17 kval. | vs. Jane Stewart | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Elizabeth James | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Masa Jovanovic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
24.07.17 kval. | vs. Arantxa Rus | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
23.07.17 1. kolo kval. | vs. Polina Monova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Aschaffenburg - zemlja | ||||
19.07.17 1. kolo | vs. Akiko Omae | 3-6, 1-6 | detalj meča |