MEČ
02.11.19 | Polufinale | Sandra Samir | Anita Wagner | 7-60, 2-1, - odustajanje | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Sandra Samir | Anita Wagner | |
1. servis % | 41/49 (84%) | 42/58 (72%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/41 (66%) | 25/42 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/8 (75%) | 5/16 (31%) |
Osvojene break-lopte | 3/6 (50%) | 2/2 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/58 (48%) | 16/49 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/107 (57%) | 46/107 (43%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 5 |
Asovi | 6 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Sandra Samir | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Anita Wagner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sandra Samir | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Sandra Samir | 3-3 | |
0-0, 30-30 | ||
4-3 | Anita Wagner | |
0-0 | ||
Sandra Samir | 4-4 | |
4-5 | Anita Wagner | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sandra Samir | 5-5 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Anita Wagner | |
0-0 | ||
Sandra Samir | 6-6 | |
0-0, 3-0, 4-0 | ||
7-60 |
2 | ||
0-0 | Anita Wagner | |
0-0, 0-15 | ||
Sandra Samir | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Anita Wagner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-1 |
3 | ||
- odustajanje |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sandra Samir vs. Anita Wagner - Međusobni mečevi
02.11.19 | Polufinale | Sandra Samir | Anita Wagner | 7-60, 2-1, Anita Wagner - odustajanje | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Sandra Samir form & Anita Wagner form
Sandra Samir - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gaia Parravicini | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.03.24 Finale | vs. Laura Samsonova | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Alisa Kummel | 6-1, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.02.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Sarah Van Emst | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Annelin Bakker | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 7-610 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.12.23 Polufinale | vs. Kira Pavlova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Alisa Kummel | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Margherita Marcon | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Anita Wagner - Posljednji mečevi
W60 Biarritz - zemlja | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Naho Sato | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Oeiras - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Joue - dvorana | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Lisbon - zemlja | ||||
26.09.22 kval. | vs. Enola Chiesa | 6-4, 2-6, 12-14 | detalj meča | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Carolina Azadinho | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Danderyd - zemlja | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Mona Barthel | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.08.22 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
09.08.22 kval. | vs. Olivia Thiemke | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 0-2, - Anita Wagner - odustajanje | detalj meča | |
03.05.22 kval. | vs. Alyssa Reguer | 5-7, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
26.04.22 kval. | vs. Nicole Khirin | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Carlotta Moccia | 6-3, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Martyna Kubka | 7-5, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Daria Domova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Youmi Zhuoma | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Cairo - zemlja | ||||
25.01.22 kval. | vs. Flavie Brugnone | 6-76, 6-73 | detalj meča | |
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Ana Grubor | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Haabneeme - dvorana | ||||
02.11.21 kval. | vs. Jessica Failla | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.11.21 1. kolo kval. | vs. Polina Ramenskaja | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Melis Sezer | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Mavie Osterreicher | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.10.21 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-0, 7-62 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Evita Ramirez | 6-75, 6-73 | detalj meča | |
01.09.21 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Warmbad - zemlja | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-2, 6-71, 4-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Chihiro Takayama | 5-7, 0-1, - Anita Wagner - odustajanje | detalj meča |