MEČ
26.10.15 | 1. kolo | Sandra Bozinovic | Nina Potocnik | 7-5, 6-2 | Ismaning | tepih |
STATISTIKE MEČA
Sandra Bozinovic | Nina Potocnik | |
1. servis % | 39/64 (61%) | 35/79 (44%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/39 (74%) | 23/35 (66%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/25 (52%) | 18/44 (41%) |
Osvojene break-lopte | 4/11 (36%) | 1/6 (17%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 38/79 (48%) | 22/64 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 80/143 (56%) | 63/143 (44%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 8 |
Asovi | 0 | 6 |
STATISTIKE MEČA
France
04.08.99, 24 Godina
04.08.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sandra Bozinovic vs. Nina Potocnik - Međusobni mečevi
26.10.15 | 1. kolo | Sandra Bozinovic | Nina Potocnik | 7-5, 6-2 | detalj meča | Ismaning | tepih |
Sandra Bozinovic form & Nina Potocnik form
Sandra Bozinovic - Posljednji mečevi
Hilton Head - zemlja | ||||
24.09.18 1. kolo kval. | vs. Eva Siska | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Sion - zemlja | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Strasbourg - zemlja | ||||
19.05.17 1. kolo kval. | vs. Kai-Lin Zhang | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Dijon - dvorana | ||||
04.04.17 1. kolo | vs. Anastasia Zarycka | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Macon - dvorana | ||||
27.02.17 1. kolo | vs. Alice Bacquie | 6-1, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Grenoble - dvorana | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 1-6, - Sandra Bozinovic - odustajanje | detalj meča | |
Ortisei - dvorana | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 1-6, 7-68, 1-6 | detalj meča | |
05.12.16 kval. | vs. Elisa Crazzolara | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
21.11.16 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 7-64, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
26.10.16 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Jessica Mridha | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.10.16 kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Ismaning - tepih | ||||
20.10.16 2. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
19.10.16 1. kolo | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
17.10.16 2. kolo kval. | vs. Emilija Ceranic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
17.10.16 kval. | vs. Yana Morderger | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Rebecq - zemlja | ||||
02.08.16 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
01.08.16 2. kolo kval. | vs. Maxine Palmen | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
01.08.16 kval. | vs. Catherine Chantraine | 7-62, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
Maaseik - zemlja | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Knokke - zemlja | ||||
11.07.16 2. kolo kval. | vs. Caroline Van De Wijgaart | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.07.16 kval. | vs. Marie Temin | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
French Open - zemlja | ||||
29.05.16 1. kolo | vs. Claire Liu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Strasbourg - zemlja | ||||
13.05.16 1. kolo kval. | vs. Kai-Lin Zhang | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Gonesse - zemlja | ||||
14.03.16 1. kolo kval. | vs. Kateryna Baranivska | 6-74, 6-75 | detalj meča | |
Amiens - zemlja | ||||
08.03.16 1. kolo | vs. Klaartje Liebens | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Ismaning - tepih | ||||
26.10.15 2. kolo kval. | vs. Franziska-Anna Hotter | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
26.10.15 kval. | vs. Sydney Weller | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
26.10.15 2. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Nina Potocnik - Posljednji mečevi
W50 Trnava - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Tilwith Di Girolami | - Nina Potocnik - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 kval. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 3-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
16.07.23 kval. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 7-63, 6-76 | detalj meča | |
W60 Ricany - zemlja | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-2, - Nina Potocnik - odustajanje | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-77, 5-7 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Koper - zemlja | ||||
17.04.23 1. kolo | vs. Jana Fett | 4-6, 0-1, - Nina Potocnik - odustajanje | detalj meča | |
W40 Split - zemlja | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Murska - dvorana | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | detalj meča |