INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sakura Hondo vs. Rina Saigo - Međusobni mečevi
27.01.20 | 2. kolo kval. | Rina Saigo | Sakura Hondo | 3-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | W25 Nonthaburi | tvrda |
07.10.18 | 1. kolo kval. | Sakura Hondo | Rina Saigo | 6-3, 6-2 | detalj meča | Makinohara | tepih |
Sakura Hondo form & Rina Saigo form
Sakura Hondo - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Yukina Saigo | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
01.09.21 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 7-66, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.08.21 Četvrtfinale | vs. Jazmin Ortenzi | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
19.08.21 2. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
18.08.21 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.04.21 2. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.03.21 1. kolo | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.03.21 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.03.21 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.03.21 1. kolo | vs. Maria Timofeeva | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Jana Kolodynska | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
09.03.21 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.03.21 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Mildura - trava | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Misaki Matsuda | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Jodhpur - tvrda | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Ankita Raina | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Nidhi Chilumula | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Rada Manataweewat | - | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Rina Saigo | 6-3, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Ayumi Morita | 5-4, Ayumi Morita - odustajanje | detalj meča | |
W25 Malibu - tvrda | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Claire Liu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
15.01.20 kval. | vs. Midori Castillo Meza | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.01.20 1. kolo kval. | vs. Rianna Valdes | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Hong - tvrda | ||||
07.01.20 kval. | vs. Siqi Cao | 6-4, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-1, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Hong - tvrda | ||||
02.01.20 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
01.01.20 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
31.12.19 kval. | vs. Erina Hayashi | 6-4, 6-3 | detalj meča |
Rina Saigo - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
27.03.24 kval. | vs. Miho Kuramochi | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Haruka Kaji | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Hinode - tvrda | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Aoi Ito | 1-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Hayu Kinoshita | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.02.24 Polufinale | vs. Yufei Ren | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Brandy Walker | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Samira De Stefano | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Caroline Werner | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Kayo Nishimura | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 7-68, 7-62 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
15.01.24 kval. | vs. Lena Papadakis | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Smriti Bhasin | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yingqun Sun | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Momoko Kobori | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Haruka Kaji | 3-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Thasaporn Naklo | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Hamamatsu - tepih | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Michika Ozeki | 3-6, 7-61, 6-4 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-2 | detalj meča |