INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Nika Radisic vs. Sadafmoh Tolibova - Međusobni mečevi
07.03.19 | 2. kolo | Sadafmoh Tolibova | Nika Radisic | 6-2, 6-2 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Nika Radisic form & Sadafmoh Tolibova form
Nika Radisic - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Adriana Tkachenko | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-3, - Nika Radisic - odustajanje | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-3, 3-0, Celia Cervino Ruiz - odustajanje | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Nadiya Kolb | 7-64, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Anna Ureke | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
04.12.23 kval. | vs. Emily Appleton | 3-6, 7-61, 4-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 0-6, 0-3, - Nika Radisic - odustajanje | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-73, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.23 kval. | vs. Mara Guth | 6-3, 5-7, 0-4, - Nika Radisic - odustajanje | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 4-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
28.09.23 3. kolo | vs. Lois Boisson | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Suana Tucakovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Basak Eraydin | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča |
Sadafmoh Tolibova - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-2, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Irene Lavino | 6-1, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Martina Colmegna | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Lana Sipek | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-2, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Sofia Nami Samavati | 6-0, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Moscow - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Avelina Sayfetdinova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
12.07.19 Četvrtfinale | vs. Martina Capurro Taborda | 7-5, 3-6, 1-4, - Sadafmoh Tolibova - odustajanje | detalj meča | |
11.07.19 2. kolo | vs. Lisa-Maria Moser | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
09.07.19 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Diana Chehoudi | 3-6, 7-66, 0-6 | detalj meča | |
03.07.19 1. kolo | vs. Justine Pysson | 6-4, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Akko - tvrda | ||||
11.06.19 kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Emmy Yaron | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Fergana - tvrda | ||||
07.06.19 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
06.06.19 2. kolo | vs. Dariya Detkovskaya | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
05.06.19 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-0, Marianna Zakarlyuk - odustajanje | detalj meča | |
W15 Varberg - zemlja | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Julita Saner | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W25 Namangan - tvrda | ||||
30.04.19 kval. | vs. Gergana Topalova | 0-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Muslima Akhunova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Andijan - tvrda | ||||
23.04.19 kval. | vs. Kamilla Rakhimova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Daria Nazarkina | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Katharina Hering | 1-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.19 Četvrtfinale | vs. Eleonora Molinaro | 0-6, 0-3, - Sadafmoh Tolibova - odustajanje | detalj meča | |
07.03.19 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | detalj meča |