MEČ
02.06.16 | 2. kolo | Sadafmoh Tolibova | Ana Shanidze | 6-3, 7-64 | Baku | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Sadafmoh Tolibova | Ana Shanidze | |
1. servis % | 59/75 (79%) | 55/82 (67%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 32/59 (54%) | 28/55 (51%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/16 (50%) | 11/27 (41%) |
Osvojene break-lopte | 6/12 (50%) | 4/12 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 43/82 (52%) | 35/75 (47%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 83/157 (53%) | 74/157 (47%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 4 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Georgia
02.06.01, 22 Godina
02.06.01, 22 Godina
Sadafmoh Tolibova vs. Ana Shanidze - Međusobni mečevi
02.06.16 | 2. kolo | Sadafmoh Tolibova | Ana Shanidze | 6-3, 7-64 | detalj meča | Baku | tvrda |
Sadafmoh Tolibova form & Ana Shanidze form
Sadafmoh Tolibova - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-2, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Irene Lavino | 6-1, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Martina Colmegna | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Lana Sipek | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-2, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Sofia Nami Samavati | 6-0, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Moscow - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Avelina Sayfetdinova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
12.07.19 Četvrtfinale | vs. Martina Capurro Taborda | 7-5, 3-6, 1-4, - Sadafmoh Tolibova - odustajanje | detalj meča | |
11.07.19 2. kolo | vs. Lisa-Maria Moser | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
09.07.19 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Diana Chehoudi | 3-6, 7-66, 0-6 | detalj meča | |
03.07.19 1. kolo | vs. Justine Pysson | 6-4, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Akko - tvrda | ||||
11.06.19 kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Emmy Yaron | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Fergana - tvrda | ||||
07.06.19 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
06.06.19 2. kolo | vs. Dariya Detkovskaya | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
05.06.19 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-0, Marianna Zakarlyuk - odustajanje | detalj meča | |
W15 Varberg - zemlja | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Julita Saner | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W25 Namangan - tvrda | ||||
30.04.19 kval. | vs. Gergana Topalova | 0-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Muslima Akhunova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Andijan - tvrda | ||||
23.04.19 kval. | vs. Kamilla Rakhimova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Daria Nazarkina | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Katharina Hering | 1-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.19 Četvrtfinale | vs. Eleonora Molinaro | 0-6, 0-3, - Sadafmoh Tolibova - odustajanje | detalj meča | |
07.03.19 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Ana Shanidze - Posljednji mečevi
W15 Telavi - zemlja | ||||
14.10.19 1. kolo | vs. Daria Krasnova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
26.08.19 kval. | vs. Ani Amiraghyan | - Ana Shanidze - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Csilla Argyelan | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.18 1. kolo | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Rio Kitagawa | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Alicja Zduniak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
29.03.17 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
22.03.17 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Anastasia Kharchenko | 6-4, 3-0, Anastasia Kharchenko - odustajanje | detalj meča | |
20.03.17 kval. | vs. Anais Kikuchi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
05.09.16 kval. | vs. Anastasia Chikalkina | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Batumi - zemlja | ||||
29.08.16 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Baku - tvrda | ||||
07.06.16 1. kolo | vs. Alina Silich | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Baku - tvrda | ||||
02.06.16 2. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
01.06.16 1. kolo | vs. Alexandra Walters | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Baku - tvrda | ||||
26.05.16 2. kolo | vs. Maria Kononova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
24.05.16 1. kolo | vs. Kateryna Karpiuk | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
20.04.16 1. kolo | vs. Daiana Negreanu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
16.04.16 Polufinale | vs. Tina Tehrani | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.04.16 Četvrtfinale | vs. Dana Kremer | 7-63, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
14.04.16 2. kolo | vs. Daniela Vukovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
13.04.16 1. kolo | vs. Lisa-Marie Maetschke | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
11.04.16 kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 6-0, 7-64 | detalj meča | |
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Odul Okur | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
07.04.16 2. kolo | vs. Elena Rybakina | 3-6, 5-7 | detalj meča |