MEČ
05.08.18 | 2. kolo kval. | Sadafmoh Tolibova | Aleksandra Buczynska | 6-0, 7-5 | Warsaw | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
07.10.97, 26 Godina
07.10.97, 26 Godina
Sadafmoh Tolibova vs. Aleksandra Buczynska - Međusobni mečevi
05.08.18 | 2. kolo kval. | Sadafmoh Tolibova | Aleksandra Buczynska | 6-0, 7-5 | detalj meča | Warsaw | zemlja |
Sadafmoh Tolibova form & Aleksandra Buczynska form
Sadafmoh Tolibova - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-2, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Irene Lavino | 6-1, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Martina Colmegna | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Lana Sipek | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-2, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Sofia Nami Samavati | 6-0, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Moscow - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Avelina Sayfetdinova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
12.07.19 Četvrtfinale | vs. Martina Capurro Taborda | 7-5, 3-6, 1-4, - Sadafmoh Tolibova - odustajanje | detalj meča | |
11.07.19 2. kolo | vs. Lisa-Maria Moser | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
09.07.19 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Diana Chehoudi | 3-6, 7-66, 0-6 | detalj meča | |
03.07.19 1. kolo | vs. Justine Pysson | 6-4, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Akko - tvrda | ||||
11.06.19 kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Emmy Yaron | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Fergana - tvrda | ||||
07.06.19 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
06.06.19 2. kolo | vs. Dariya Detkovskaya | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
05.06.19 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-0, Marianna Zakarlyuk - odustajanje | detalj meča | |
W15 Varberg - zemlja | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Julita Saner | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W25 Namangan - tvrda | ||||
30.04.19 kval. | vs. Gergana Topalova | 0-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Muslima Akhunova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Andijan - tvrda | ||||
23.04.19 kval. | vs. Kamilla Rakhimova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Daria Nazarkina | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Katharina Hering | 1-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.19 Četvrtfinale | vs. Eleonora Molinaro | 0-6, 0-3, - Sadafmoh Tolibova - odustajanje | detalj meča | |
07.03.19 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Aleksandra Buczynska - Posljednji mečevi
W15 Bydgoszcz - zemlja | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Ema Bolebruchova | 5-7, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
14.07.20 1. kolo | vs. Paulina Czarnik | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.07.20 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bytom - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Sadafmoh Tolibova | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Emma Zakordoniec | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Julia Oczachowska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Klara Silka | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
05.06.18 1. kolo | vs. Camilla Diez | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
04.06.18 kval. | vs. Camilla Diez | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
27.05.18 1. kolo kval. | vs. Kanami Tsuji | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Salma Djoubri | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
01.04.18 1. kolo kval. | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Daniela Vukovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Cagla Teoman | - Aleksandra Buczynska - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
27.02.18 kval. | vs. Betina Tokac | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Sophie Muntean | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Alisa Grachova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
18.12.17 kval. | vs. Teodora Stinga | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
18.12.17 2. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
11.12.17 kval. | vs. Berfu Cengiz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Valeriia Sheikina | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
04.12.17 kval. | vs. Xinyu Cai | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Buse Suer | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
20.11.17 kval. | vs. Daniela Vukovic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Nevena Georgieva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Simona Borisova | 6-1, 6-2 | detalj meča |