INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Eri Shimizu vs. Sada Nahimana - Međusobni mečevi
20.02.19 | 1. kolo | Sada Nahimana | Eri Shimizu | 6-1, 6-1 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Eri Shimizu form & Sada Nahimana form
Eri Shimizu - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Yexin Ma | 6-77, 1-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Monique Barry | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Christina Dodaj | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Saki Imamura | 6-4, 3-6, 7-67 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Polina Kudermetova | 6-72, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 6-0, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Gold - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Talia Gibson | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Petra Hule | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-63, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W25 Foxhills - tvrda | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Tamira Paszek | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Sofia Johnson | 2-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Sada Nahimana - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Mara Guth | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Aya El Aouni | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gina Feistel | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
22.02.24 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Alice Tubello | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Harmony Tan | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Yana Morderger | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-65, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
21.12.23 Četvrtfinale | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
20.12.23 2. kolo | vs. Matilde Mariani | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.12.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
15.12.23 Polufinale | vs. Emeline Dartron | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
14.12.23 Četvrtfinale | vs. Jessie Aney | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.12.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
19.11.23 kval. | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.11.23 kval. | vs. Antonia Vergara Rivera | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-1, Benedetta Ortenzi - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-3, 6-70, 2-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Marie Benoit | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
14.09.23 3. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-0, 6-3 | detalj meča |