MEČ
24.08.15 | kval. | Sabrina Rittberger | Hristina Dishkova | 1-6, 7-610, 6-3 | Braunschweig | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Germany
06.05.97, 26 Godina
11648 $
06.05.97, 26 Godina
11648 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Bulgaria
11.11.93, 30 Godina
11.11.93, 30 Godina
Sabrina Rittberger vs. Hristina Dishkova - Međusobni mečevi
24.08.15 | kval. | Sabrina Rittberger | Hristina Dishkova | 1-6, 7-610, 6-3 | detalj meča | Braunschweig | zemlja |
Sabrina Rittberger form & Hristina Dishkova form
Sabrina Rittberger - Posljednji mečevi
W15 Sibenik - zemlja | ||||
24.05.21 kval. | vs. Federica Rossi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Lisa-Marie Rioux | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Isabel Blazevic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 6-3, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Raphaelle Lacasse | 6-4, 5-7, 10-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.20 kval. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Otocec - zemlja | ||||
01.09.20 kval. | vs. Tara Wurth | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Alina Mukhortova | 3-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 2-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Lara Panfilov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.02.20 kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Andra Cristina Captan | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.20 kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Yixuan Li | 6-3, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
26.11.19 kval. | vs. Viktoriya Petrenko | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Pauline Demel | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 6-0, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
29.10.19 kval. | vs. Annika Chiara Rittberger | 5-3, Annika Chiara Rittberger - odustajanje | detalj meča | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Mia Mack | 1-6, 7-5, 10-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Polina Gubina | 4-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Hristina Dishkova - Posljednji mečevi
Ismaning - tepih | ||||
26.10.15 1. kolo | vs. Gabriela Horackova | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
26.10.15 1. kolo kval. | vs. Eliska Petrackova | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
26.10.15 2. kolo kval. | vs. Maria Zotova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
26.10.15 2. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.15 kval. | vs. Tatjana Stoll | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Petange - dvorana | ||||
07.09.15 kval. | vs. Tatjana Stoll | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Engis - zemlja | ||||
31.08.15 kval. | vs. Claudia Coppola | 2-6, 3-2, Claudia Coppola - odustajanje | detalj meča | |
31.08.15 1. kolo | vs. Helene Scholsen | 5-7, 7-64, 1-6 | detalj meča | |
31.08.15 1. kolo kval. | vs. Sharon Pesch | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Braunschweig - zemlja | ||||
24.08.15 2. kolo kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.08.15 kval. | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 6-710, 3-6 | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
17.08.15 2. kolo kval. | vs. Janina Braun | 6-1, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
17.08.15 kval. | vs. Rebecca Sramkova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.08.15 1. kolo kval. | vs. Yusta Dorofeeva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Hilton Head - zemlja | ||||
30.09.13 1. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Amelia Island - zemlja | ||||
23.09.13 1. kolo kval. | vs. Alia Nour | 6-77, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.09.13 2. kolo kval. | vs. Dasha Ivanova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Darmstadt - zemlja | ||||
16.07.12 1. kolo kval. | vs. Sophia Kovalets | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Aschaffenburg - zemlja | ||||
09.07.12 1. kolo kval. | vs. Madeline Bosnjak | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
02.07.12 1. kolo kval. | vs. Sylwia Mikolajczuk | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Sofia - zemlja | ||||
12.09.11 1. kolo | vs. Alize Cornet | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Braunschweig - zemlja | ||||
22.08.11 kval. | vs. Magdalena Smejova | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
22.08.11 2. kolo kval. | vs. Jil Nora Engelmann | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.08.11 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Versmold - zemlja | ||||
08.08.11 1. kolo kval. | vs. Diana Arutyunova | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
Ilawa - zemlja | ||||
01.08.11 2. kolo | vs. Stephanie Scimone | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.08.11 1. kolo | vs. Deimante Bulatovaite | 6-3, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
Maaseik - zemlja | ||||
25.07.11 1. kolo kval. | vs. Lize Leenknecht | Lize Leenknecht - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
25.07.11 kval. | vs. Elyne Boeykens | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.07.11 2. kolo kval. | vs. Maria Palhoto | 6-0, 6-1 | detalj meča |